Zoner AntiVirus

Lisans :Ücretsiz
Dil :Türkçe, İngilizce
Dosya Boyutu :1 MB
Üretici :ZONER Inc.
İşletim Sistemi :Android 2.1 ve üstü
Eklenme Tarihi :3 sene önce

zoner antivirüs

Android cihazlarla sanal ortamda gezinmek ve rahat hareket etmek son derece kolay bir hâl almıştır. Bu durumun olumlu yönleri kadar dezavantajları da söz konusudur. Sanal ortamdaki virüslerden ve diğer benzeri tehlikelerden korunmak istiyorsanız sizlere Zoner AntiVirus android uygulamasını önerebiliriz. Android Zoner AntiVirus sayesinde tehlikelere karşı cihazınızı en iyi biçimde koruyabileceksiniz.

İnternet ortamındaki tehlikeli içeriklerden ve saldırılardan Zoner AntiVirus ile korunabileceğiniz gibi cihazınızı fiziksel tehlikelerden de koruyabileceksiniz. Zoner AntiVirus android uygulamasında yer alan çalınmaya karşı koruma programı sayesinde cihazınızı bu gibi tehlikelerden de korumuş olacaksınız.

Zoner AntiVirus android uygulaması, oldukça sık bir güncellenme aralığına sahiptir. Düzenli olarak yapılan güncellemeler sayesinde cihazlarınız her zaman en iyi şekilde korunmaya devam edecek.

Zoner AntiVirus indir
Kategori: Android, Güvenlik

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. çisel dedi ki:

    diğer antivirüslere göre çok kaliteli bir program çocugumun indirdiği olur olmaz oyunlar yüzünden bilgisayarıma neredeyse her hafta çöküyordu kurdugum antivirüs programı sayesinde bu dertten kurtuldum.

Yorum Yazın