Zombie Tsunami

Zombie Tsunami

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu44 MB
ÜreticiMobigame S.A.R.L
İşletim SistemiAndroid sürümü 2.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (44 MB)
1912 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Zombiler artık isyana başladı ve dünyayı ele geçirmeye karar verdi. Ücretsiz olarak oynanabilen bu Android oyunda bizde zombilere yardım ediyoruz ve onların dünyayı ele geçirmesini sağlıyoruz. Toplamda farklı 9 bölgede geçen oyunda 300’den fazla görev yer almaktadır ve her görevde farklı işler yapmanız gerekmektedir. Bu sebepten dolayı da Zombie Tsunami oyuncuların oldukça ilgisini çekmektedir.

Zombie Tsunami Android oyunu ücretsiz olarak indirilmesinin yanı sıra grafikleriyle de ilgi çekmektedir. Sevimli zombilerin dünyayı ele geçirmesine yardım ederken onların hareketlerine de oldukça güleceğinize emin olabilirsiniz. Ayrıca görevler sırasında toplayabileceğimiz 8 tane de güçlendirme bulunuyor. Bu güçlendirmeler ile işlerimizi çok daha hızlı bir şekilde halledebiliyoruz.

Oyunda ilgi çeken kısımlardan biriside sadece insanlara karşı verdiğimiz mücadele değil, aynı zamanda uzaylılarla yaptığımız dostluklarda vardır. Uzaylılardan yardım alarak zombilerimizin sayısını klonlama tekniği ile arttırabiliriz. Bu sayede bir yere ele geçirmeye karar verdiğimizde çok daha hızlı bir şekilde üreyerek oraların hâkimi olabiliriz. Tabi bu yardımları alabilmek için çeşitli şartları da yerine getirmek gerekecektir.

1912 kez indirildi

YORUM YAZIN