Zil Sesleri

Zil Sesleri

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.9 MB
ÜreticiUGR TEKNOLOJI
İşletim SistemiiPhone (OS)/iPad (OS)
Eklenme Tarihi8 ay önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.9 MB)
112 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Telefonlarınızın zil sesleri sizin istediğiniz gibi ve güzel olsun istemez misiniz? O zaman Zil Sesleri uygulaması tam size. Eğe bir iOS işletim sistemli akıllı telefona, iPhone, iPad ve iPod Touch’a sahipseniz, farklı kategorilerdeki pek çok zil sesine ulaşmanız artık çok kolay. Telefonunuz her çaldığında size özel ve sizin istediğiniz gibi bir melodiyle hayat bulacak.

Uygulama içerisinde, son eklenen zil seslerinden en çok indirilenlere kadar geniş bir seçim şansınız olacak. Bunun yanı sıra, Zil Sesleri uygulamasını kullanan ve farklı kişiler tarafından dinlenen zil seslerini de anında görüntüleyebilirsiniz. iTunes sayesinde beğendiğiniz ve zil sesi olarak kullanmak istediğiniz müzikleri telefonunuza atıp, rahatlıkla bu zil seslerine erişebilirsiniz.

Uygulama son derece kolay bir arayüze sahip olduğundan, kullanım konusunda büyük bir konfor sağlamaktadır. Zil seslerini dinledikten sonra kendi listenizi oluşturabilir, arşivlediğiniz müzikleri daha sonra da zil sesi olarak kullanabilirsiniz. Hatta uygulama sayesinde kendi sesinizi dahi zil sesiniz yapabilirsiniz.

112 kez indirildi

YORUM YAZIN