Zedge

Zedge

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.9 MB
ÜreticiZedge
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.9 MB)
1265 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Mobil cihazlar adına en önemli noktalardan birisini kişiselleştirme oluşturur. Zedge de bu anlamda önemli bir uygulama olarak, Android cihazınızın kişiselleştirilmesinde rol oynar. Cihazınızın zil sesi, duvar kağıtları ve pek çok yeri bu uygulama ile değiştirilebilir.

50 milyonu aşkın bir kullanıcı sayısına ulaşan Zedge, zengin deposu ile dikkat çekiyor. Cihazlara uyumlu olan zil sesleri bu depodan seçilebilirken, duvar kağıtları da yine kendine ait alandan bulunabiliyor. Üstelik farklı ve yeni seçenekleri de ücretsiz şekilde cihazınıza indirmeniz mümkün…

Zedge üzerine son olarak bir oyun kanalı eklendi. Bu oyun kanalı ile hiç bilmediğiniz oyunları söz konusu kanaldan seçip indirmeniz ve Google Play’den farklı versiyonları bulabilmeniz mümkün oluyor.

Zedge’nin takdir edildiği bir diğer nokta ise içeriklerinin kalite seviyesi ile ilgili… Kullanıcılar bu uygulamadaki içeriklerin kaliteli oluşlarından hayli memnunlar. Bundan dolayı da bütün Android işlerim sistemli cihazlar için söz konusu uygulama öneriliyor.

Kısacası Zedge, akıllı telefonunuzu doğrudan kişiselleştirebilmek için oldukça önemli ve tercih edilen bir uygulama olarak öne çıkmaktadır.

1265 kez indirildi

Zedge Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. serhat sumbul dedi ki:

    android telefonuma yükledim ve farklı zil sesleri ile karşılaştım. mesela en yeni popüler şarkıları bile zil sesi yapabiliyor olması ile en gözde mobil uygulaması diyebilirim.

YORUM YAZIN