YGS 2016 Puanmatik ve Sohbet

YGS 2016 Puanmatik ve Sohbet

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu2.3 MB
ÜreticiMuharrem Bilisim
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.3 MB)
488 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

YGS 2016 Puanmatik ve Sohbet uygulaması, YGS puanınızı en kolay, en pratik ve en basit şekilde hesaplamanızı sağlıyor. Sadece sınav puanı hesaplamakla kalmayan bu uygulama, aynı zamanda diğer kullanıcılar ile sohbet etme imkanını da size veriyor.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletler için özel olarak geliştirilen YGS 2016 Puanmatik ve Sohbet uygulaması, öğrencilere pratik bir YGS puan hesaplama hizmeti veriyor. Uygulama ücretsiz ve bundan dolayı da öğrenciler arasında bu uygulama son derece popüler durumda.

Uygulamanın çalıştırılması ise gayet kolay. İlk olarak Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler sınavlarındaki netlerinizi ilgili alanlara giriyorsunuz. Ardından da 1’den 6’ya kadar olan tüm YGS puanlarınız otomatik olarak hesaplanıyor.

Uygulamanın küresel sohbet özelliği ise, tüm uygulama kullanıcılarını birbirine bağlayarak sosyal bir ağ oluşturuyor. Uygulama sahipleri kendi aralarında bu şekilde sohbet edebilirlerken, aynı zamanda hesapladıkları puanları da diğer kullanıcılar ile paylaşabiliyorlar. Uygulamanın bu kısmı için bir internet hizmetine de ihtiyaç duyuluyor.

488 kez indirildi

YORUM YAZIN