YGS 2016 Puanmatik ve Sohbet

Lisans :Ücretsiz
Dil :Türkçe
Dosya Boyutu :2.3 MB
Üretici :Muharrem Bilisim
İşletim Sistemi :Android/Android Tablet
Eklenme Tarihi :2 sene önce

YGS 2016 Puanmatik ve Sohbet uygulaması, YGS puanınızı en kolay, en pratik ve en basit şekilde hesaplamanızı sağlıyor. Sadece sınav puanı hesaplamakla kalmayan bu uygulama, aynı zamanda diğer kullanıcılar ile sohbet etme imkanını da size veriyor.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletler için özel olarak geliştirilen YGS 2016 Puanmatik ve Sohbet uygulaması, öğrencilere pratik bir YGS puan hesaplama hizmeti veriyor. Uygulama ücretsiz ve bundan dolayı da öğrenciler arasında bu uygulama son derece popüler durumda.

Uygulamanın çalıştırılması ise gayet kolay. İlk olarak Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilimler sınavlarındaki netlerinizi ilgili alanlara giriyorsunuz. Ardından da 1’den 6’ya kadar olan tüm YGS puanlarınız otomatik olarak hesaplanıyor.

Uygulamanın küresel sohbet özelliği ise, tüm uygulama kullanıcılarını birbirine bağlayarak sosyal bir ağ oluşturuyor. Uygulama sahipleri kendi aralarında bu şekilde sohbet edebilirlerken, aynı zamanda hesapladıkları puanları da diğer kullanıcılar ile paylaşabiliyorlar. Uygulamanın bu kısmı için bir internet hizmetine de ihtiyaç duyuluyor.

YGS 2016 Puanmatik ve Sohbet indir

Ekran Görüntüleri

Kategori: Kişisel

Yorum Yazın