Yapı Kredi Mobil Bankacılık

Lisans :Ücretsiz
Dil :Türkçe
Dosya Boyutu :2.4 MB
Üretici :Yapı ve Kredi Bankası A.Ş.
İşletim Sistemi :Android 1.6 ve üzeri
Eklenme Tarihi :2 sene önce

Yapı Kredi Mobil Bankacılık

Yapı Kredi Mobil Bankacılık Android uygulaması sayesinde Yapı Kredi hesaplarınızı tek bir ekrandan yönetebilirsiniz. Bankamatik ve kredi kartı bilgilerinize hızlıca ulaşmanızı sağlayacak olan bu sistem için akıllı cep anahtarı oluşturabileceksiniz. Böylece sizden başka kimse mobil şube bilgilerinize erişemeyecek.

Uygulamayı Android uyumlu mobil cihazınızla kolayca kullanabilirsiniz. Döviz hesaplamalarından faiz ve ücret hesaplamalarına kadar farklı finansal işlemlerinizi de kontrol edebileceğiniz bu araç sayesinde bankacılık faaliyetlerinizi daha basite indirgeme şansınız olacak.

Yapı Kredi tarafından tasarlanan bu kapsamlı uygulama sayesinde size en yakın Yapı Kredi Bankası’nın nerede olduğunu anında öğrenebilirsiniz. Efektif arayüzü ve kullanışlı dizaynıyla oldukça işinize yarayacak olan bu uygulamayı kullanarak ATM ve banka şubelerinden gerçekleştirebileceğiniz birçok işlemi online olarak çözümleyebileceksiniz. Artık cebinizde sadece Android özellikli bir cep telefonu değil, aynı zamanda alanında lider bir finans uzmanı taşımış olacaksınız.

Yapı Kredi Mobil Bankacılık indir
Kategori: Android, Finans

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. serhat dedi ki:

    mobil telefonuma indirip yükledim.sorunsuz bankacılık bu olsa gerek

Yorum Yazın