Yandex Elements

Yandex Elements

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu31 MB
ÜreticiYandex
İşletim SistemiWindows 8, Windows 7, Windows XP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (31 MB)
2578 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Yandex Elements

Yandex’in Yandex.Elements isimli yepyeni tarayıcı eklentisi yardımıyla Mozilla Firefox ve Web Explorer kullanıcıları, ek araç çubukları kullanmalarına sebep kalmaksızın tarayıcılarının özelliklerine yenilerini ilave edebilecekler .

Adres ve bulma çubuklarını tek bir satırda birleştiren ve tarayıcıya faydalı ek servisler ile görüntü yer imleri özelliğini ekleyen Yandex.Elements, kullanıcının ulaşmak istediği web adresleri ve arama sorgularını benzer satıra girmesine ve aramayı yapacak meydana gelen kaynağı seçmesine imkân sağlıyor. Örneğin , istenen sorguyu arama/adres çubuğuna girdikten hemen ardından beliren Vikipedi seçeneğine tıklanarak, direk Vikipedi’deki alakalı sayfaya erişilebiliyor .

Elements, Yandex servislerine ve Facebook, Twitter benzeri fenomen sosyal ağ platformlarına ek olarak pratik ulaşım sağlıyor ve gereken araç çubuklarını tek tıkla açıp kapatmaya imkân veriyor. Bu sayede, e-posta kutunuzda ya da sosyal basın hesaplarınızda yepyeni iletiler olup olmadığını her zaman görüp, hava ve trafik  konusunda en gerçekçi verileri birer tıkla izleyebilirsiniz.

Yandex Elements’i tarayıcınıza ekleyin, internette aradığınızı direk yol tarifi satırına yazarak neticelere anında ulaşın. İpuçları sorgunuzu ek olarak pratik yazmanızı olanağı sağlar ve Yandex neticeleri süratle sıralar.

2578 kez indirildi

YORUM YAZIN