X-plore

X-plore

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.4 MB
ÜreticiLonely Cat Games
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.4 MB)
676 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Android işletim sistemli akıllı telefonlar üzerinde etkin bir dosya sistemi yönetimi sağlamak adına bir takım uygulamalar tercih edilebilmektedir. Bu uygulamalar arasında ise X-plore öne çıkar. Çünkü X-plore, söz konusu dosya ve klasörlere erişim ve bu unsurları yönetim anlamında ciddi bir yardımcı araçtır. Üstelik bu uygulama, cihaz yönetiminde ekstra özellikleri de ortaya koyar.

Uygulamanın etkinleştirilmesinin ardından yeni klasörler oluşturma, klasörleri ya da dosyaları yeniden adlandırma, klasör ya da dosya kopyalama gibi işlemleri yapabilirsiniz. Aynı zamanda kullanıcıların Picasa albümlerine ya da SQLite veritabanı datalarına ulaşabilmeleri de kolaylaşır.

X-plore uygulamasının en önemli ve en sağlam niteliklerinden birisi de dosyaların sıkıştırılma işlemlerinin yapılabilmesidir. Android cihazlar üzerinde sıkıştırılmış dosyaların da açılabilmesini sağlayan bu uygulama ile aynı zamanda Windows sunucuları ya da bilgisayarlar üzerinde başkalarının paylaştığı klasörleri de keşfetmek mümkündür.

676 kez indirildi

YORUM YAZIN