WTFast 1.75.0.1

WTFast 1.75.0.1

Lisanslisanslı
Diltr
Dosya Boyutu1.23 mb
Üreticiwfast
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi5 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.23 mb)
1242 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

WTFast-programindir-tvİnternet ortamında sürekli donmalara maruz mu kalıyorsunuz? Wtfast bir tür ping düşürme programıdır. Bu program sayesinde donma ve takılmaların artık sizin keyfinizi kaçırmayacağını sağlayan yazılımdır.Ayrıyetten program çok küçük boyutuyla gösterdiği performansıda ayrı bi konudur.

Bilginiz üzere türkiyedeki internet bağlantı hızı diğer avrupa ülkelerine göre daha düşüktür ve bu düşüklüğün sonucunda oynadığımız oyunlar kategorisinde mmorpg u örnek verirsek oyunda gecikmeler olabilmektedir.Bu tür sorunları yaşamamak için WTFAST programını çalıştırdıktan sonra oyun listesinden kendi oynayacağımız oyunu seçerek işleme devam edeceğiz.Daha sonra ise burayı dikkatlice okuyalım oyuna kendi ip adresimizle girmemiz için yazılımda varolan “Login the game with your own IP address” seçeneğini tıklıcaz.Böylelikle kendi ip imiz üzerinden giriş yapmış olacağız.World of Warcraft gibi oyunlarda farklı IP adresi girmiş sayarak oyundaki hesabınız satıldığı gözüyle bakar ve kitlenebilir.
Önemli Not: Programın kendi web sitesi üzerinden ücretsiz hesap açabilirsiniz.Ücretsiz açılacak hesap yaklaşık 20 dakika sonra bağlantıdan düşecektir.İsterseniz ücretli hesap açarak bağlantınız kopmadan gerekli destek ve yardımdan faydalanabilirsiniz.

1242 kez indirildi

YORUM YAZIN