WhatsApp Wallpaper

WhatsApp Wallpaper

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu4.9 MB
ÜreticiWhatsApp Inc.
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (4.9 MB)
563 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Akıllı telefonların kişiselleştirilmesi noktasında pek çok önemli detay öne çıkarken, Whatsapp gibi sıkça kullanılan bir uygulamanın da bu durma ayak uydurması gayet normaldir. Mesajlaşma ekranının arka tarafında yer alan duvar kağıdı ve görsellerin değiştirilmesi, kişiselleştirme anlamında ilgi çekici bir adımdır.

WhatsApp Wallpaper, sağlamış olduğu çok sayıda duvar kağıdı çeşidi ile kullanıcılara çok değişik ve ilginç seçenekler sunar.

Android işletim sistemli cihazlarda ücretsiz şekilde hizmet veren uygulama, doğrudan indirilerek fayda gösterebilir.

Oldukça popüler bir uygulama haline gelen WhatsApp Wallpaper, sahip olduğu duvar kağıtlarını doğrudan arka plana uyum gösterecek ölçüler ile sunduğu için kullanıcılar da bu noktada sorun yaşamayacaklardır. Hiçbir kullanıcı elde etmiş olduğu duvar kağıdını yeniden biçimlendirme ya da ölçümlendirme zahmetine girmeyecektir.

Akıllı telefon uygulamalarında gözlenen önemli bir husus da üretici firmalar ile ilgilidir. Etki altına alınacak olan uygulamaların doğrudan o uygulama sahibi tarafından geliştirilmesi elbette ki daha güvenilir ve daha işe yarar bir hizmeti ortaya çıkarma konusunda etken olacaktır. Bu uygulama da bir WhatsApp geliştirici uygulaması olarak ön plana çıkar.

563 kez indirildi

YORUM YAZIN