Whatsapp Duvar Kağıtları

Whatsapp Duvar Kağıtları

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.6 MB
ÜreticiMegaBit
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.6 MB)
1862 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Akıllı telefonların olmazsa olmaz uygulamaları arasında kendine iyi ve sağlam bir yer bulan Whatsapp, bu bağlamda kullanıcıların kişiselleştirme isteklerine de yanıt verir bir kod yapısına sahiptir. Özellikle de kişiselleştirme uygulamalarının özelleşmiş versiyonları ile bunları gerçekleştirmek son derece mümkündür. Örneğin Whatsapp İçin Duvar Kağıtları uygulaması ile ünlü uygulama bir anda istediğiniz arka plana kavuşabilir. Üstelik bahsedilen duvar kağıdı uygulaması tamamen ücretsizdir.

Kendi havuzu içinde birbirinden şık ve hoş pek çok duvar kağıdı seçeneği bulunan uygulamada, seçeneklerin pek çoğu sade ve naif tasarımlara sahiptir. Üstelik sürekli güncellenen uygulama her güncellemede görseller yönünden daha da zenginleştiği için fazlası ile eğlenceli hizmetler sunuyor.

Uygulamanın etkisi ile değişen Whatsapp duvar kağıdı görselleri, yeniden değiştirilmek istendiğinde ise oldukça pratik bir biçimde bu işlemi gerçekleştirebiliyor. Zaten uygulamanın bu denli pratik olması da pek çok kullanıcıyı bu alana çekiyor.

1862 kez indirildi

YORUM YAZIN