Vuze

Vuze

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu9.6 MB
ÜreticiVuze, Inc.
İşletim SistemiWindows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (9.6 MB)
856 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

vuze indirEski isimiyle Azureus olarak malum ve BitTorrent protokolüne dayanak imkanı sunan bir veri paylaşım ve dik kalitede video seyretme yazılımı meydana iştirak eden Vuze pekçok gelişmiş özelliğe sahip ve her çeşitli kullanıcıya hitap edebilen bedava bir uygulama .

Java tabanlı hazırlanmış meydana iştirak eden ve mühim eklentiler içerir Vuze oldukça başarılı bir torrent istemcisi olarak ön tasarıya çıkıyor. Çoklu torrent yükleme , dosya yükleme işlemlerine kaldığı yerden aynı ritimde devam edebilme, bağlantılar amaçlı çoklu proxy takviyesi , kişiselleştirilebilir arayüz ve ek olarak pekçok özelliğin yer aldığı Vuze ile iştirak eden ve giden bilgilere istediğiniz miktarda sınır koyabilir ve web bağlantınızı istediğiniz benzeri kullanabilirsiniz.

Paylaşım kapasitesini İnternet sitesi ile birleştirmeyi başarmış meydana iştirak eden Vuze, torrent tutkunlarının yepyeni adresi olmaya aday. Çoğalış yüklemek istediğiniz bir çoklu ortam verisine ön izleme yapabilme lüksüne eriştiğiniz Vuze ile HD imaj kalitesinde video klipler izleyebilir, yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Not: Yazılımın çalıştırılabilmesi amaçlı sisteminizde Java kurulması gerekmektedir.

Bu programa aynı öbür yazılımları En İyi ve Çabuk Torrent Yazılımları rehberimizde inceleyebilirsiniz .

856 kez indirildi

YORUM YAZIN