UP | Türkçe Market

UP | Türkçe Market

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.02 KB
ÜreticiSaid Tahsin Dane
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.02 KB)
681 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Android cihazlarınızda yepyeni ve birbirinden farklı uygulamaları keşfetmek için bir takım programlara ihtiyaç duyabilirsiniz. UP Türkçe Market, bu anlamda tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliyor.

Aradığınız uygulamaların hangi özellikleri kapsamasını istiyorsanız, bu özellikleri girerek detaylı arama yapma şansını yakalıyorsunuz. Aynı zamanda Android market içindeki binlerce uygulamayı tek tek süzme zahmetinden kurtuluyor ve zaman kazanıyorsunuz.

2000 adetten fazla oyun ve uygulamayı videolar ile tanıtan bu uygulama, gelişmiş ara yüzü ve pratik kullanımı ile dikkat çekiyor. Uygulama ücretsiz ve Türkçe olduğu için ülkemizden de fazlası ile rağbe görüyor.

Aynı zamanda Türkçe dil desteği olan ya da Türk geliştiriciler tarafından yapılan uygulamalara da özel alan yaratan UP Türkçe Market, pek çok açıklama ve inceleme notu ile kullanıcılara yardımcı oluyor. Android işletim sistemli cihazınızı sürekli geliştirmek ve cihazdan alacağınız verimi en tepelere çıkarmak için bu uygulamayı kullanabilmeniz mümkün. Üstelik uygulama, sürekli güncellemeler ile de hızlı ve etkin bir hizmet sağlama noktasında önem arz ediyor.

681 kez indirildi

YORUM YAZIN