Türk Ticaret Kanunu Mobil

Türk Ticaret Kanunu Mobil

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.8 MB
ÜreticiHiperlink
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (3.8 MB)
1196 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Adsız

Türk Ticaret Kanunu’nun en güncel hali artık yanı başınızda olacak. Android Türk Ticaret Kanunu uygulaması sayesinde alacağınız kararların ya da yapacağınız işlemlerin yasalara uygun olup olmayacağını görebilirsiniz. Özenle kategorize edilmiş arayüzü sayesinde merak ettiğiniz konulara birer birer göz atabileceksiniz.

Ticari faaliyetlerde bulunan bireyler için muazzam bir uygulama olan Türk Ticaret Kanunu Android uygulaması sayesinde yeni düzenlemelerden anında haberdar olabileceksiniz. Boş zamanlarınızda uygulama içerisinde yer alan değerli bilgileri inceleyebilirsiniz.

Bu uygulama, başta İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi’nde yer alan bölümlerde okuyan öğrenciler olmak üzere tüm yükseköğretim öğrencileri açısından oldukça faydalı olabilecek. Sınavlara hazırlanırken de kullanılabilecek bu uygulamayı yanı başınızdan ayırmak istemeyeceksiniz.

Uygulamanın bireysel ve kurumsal çözümlemeler için özenle hazırlanmış olması, kullanıcılara büyük olanaklar sağlıyor.  Android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu ticaret uygulaması, alanının en iyisi konumunda.

 

1196 kez indirildi

Türk Ticaret Kanunu Mobil Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. sibel pehlivan dedi ki:

    iktisat okuyan bir öğrenci olarak ttk yasalarında herhangi ortaya çıkan değişiklilikleri takip etmek için hocamın önerisi sonucu kurduk artık takip edip bilgilere kolayca ulaşabiliyoruz.

YORUM YAZIN