Trivia Crack Kingdoms

Trivia Crack Kingdoms

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu52 MB
ÜreticiEtermax
İşletim SistemiAndroid 2.3.3 ve Üzeri
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (52 MB)
657 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Farklı oyuncular ve kendi arkadaşlarınız ile bilgi yarışması yapabileceğiniz harika bir uygulama sizleri bekliyor! Trivia Crack Kingdoms, oldukça popüler bir bilgi yarışması olarak cihazlarınıza geliyor…

Kısaca Trivia Crack olarak bilinen bilgi yarışması oyunu, oldukça yeni ve ilgi çekici olan Android versiyonu ile karşımıza çıkmış durumda.

Yarışmayı başlatmak için bilgi yarışmasının konusunu belirleyip arkadaşlarınıza davet göndermeniz yeterli. Eğer arkadaşlarınız konuları seçip yarışma oluşturduysa, sizi davet ederek oyuna katılmanız da sağlanabiliyor.

Oyundaki dil desteği ve farklı dil seçenekleri uygulamanın gelişimi ve yaygınlaşması için oldukça önemli bir ayrıntıyı oluşturuyor. Bu şekilde pek çok online oyuncu ile bağlantı kurmak da mümkün hale geliyor.

Trivia Crack Kingdoms, yalnızca bir bilgi yarışması olarak değil, aynı zamanda farklı insanlar ile tanışma, haberleşme ve genel kültür artırma şansı veren bir uygulama olarak da görülebilir. Üstelik en zor ve en ilginç sorulara cevap vererek çeşitli unvanlar da kazanabiliyorsunuz. Hızlı ve doğru cevaplar sizi bu noktada zafere götürüyor.

657 kez indirildi

YORUM YAZIN