Traktör Simülatörü 3D (Android)

Traktör Simülatörü 3D (Android)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu25 MB
Üreticia.kocak Software
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (25 MB)
956 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 puanlar, ortalama: 5,00 puan, toplam 5)
Loading...

Android telefon ve tabletlerde inanılmaz bir oyun keyfi bulunuyor. Kullanıcıların bir çoğu en az 1 ya da 2 oyun olacak şekilde cihazlarında bir takım oyunlara izin veriyorlar. Android oyun indir diye arama yapılan oyunlar arasında Türk yapımı oyunlar da öne çıkıyor. İşte bu oyunlardan birisi de Traktör Simülatörü 3D olarak kendisini gösteriyor.

Gerçekçi yapıları, güzel efektleri, etkileyici unsurları ve diğer pek çok noktası ile oyuncuları kendine hayran bırakan 3 boyutlu traktör park etme oyunu ciddi manada etkileyici bir Android oyun olarak dikkat çekmektedir. Oyuncuların aradıkları her bir özelliği kendinde barındıran traktör oyununda direksiyon, gaz ve fren detayları da unutulmamıştır.

Öte yandan simülasyon olarak da tanımlanabilen bu oyunda, traktör simülatörü kullanan bir kişi olarak en ilginç ve en değişik ayrıntıları da fark edebilmektesiniz. Çiftlik ortamında römorklu bir kasa ile sürüş zevkini yaşarken, bu traktörü de belirtilen doğru yere yanaştırmaya çalışacaksınız. Zorlu görevler ve çetrefilli alanlarda tüm sürüş yeteneğinizi ortaya dökmek zorunda kalacaksınız. Yer yer zorlanacak ve başarıya ulaşamayacak olsanız da edindiğiniz tecrübe ve birikim ile yeteneğinizi de birleştirince sonuca daha rahat varacaksınız.

En popüler Android oyunlar içinde yer alan 3D traktör oyunu ile siz de kendinizi en güzel ve en hoş duygular içinde hissedebilirsiniz. Şimdi hemen traktörünüzün başına geçin ve doğru yerlere aracınızı park edin!

956 kez indirildi

YORUM YAZIN