The Amazing Spider-Man 2

The Amazing Spider-Man 2

LisansÜcretli
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.2 GB
ÜreticiGameloft
İşletim SistemiiPhone (OS)/iPad (OS)
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (1.2 GB)
1226 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Aksiyon oyunlarındaki hikâyeler ve sahneler oldukça başarılı olmaktadır. Özellikle günümüzde oldukça başarılı aksiyon oyunları üretilmektedir. Bu aksiyon oyunları arasında oldukça başarı elde eden The Amazing Spider-Man 2 oyuncusuna oldukça güzel vakit geçirtmektedir. Oyunda Örümcek Adamı yöneterek bize verilen görevleri eksiksiz bir şekilde yapmamız gerekiyor. Ayrıca bölümleri geçtiğimizde zorluk seviyesi artarken aynı zamanda yeni özelliklerde elde edebiliyoruz.

The Amazing Spider-Man 2 oyunu genel olarak kötülerin amaçlarına ulaşamaması için verdiğimiz mücadeleyi konu alıyor. Fakat oyun içerisindeki sinematikler ve konuşmalar en az oyunun kendisi kadar ilgi çekiyor. Tabi bu sayede oyuncu oyunu oynarken çok daha fazla eğlenebiliyor.

Oyundaki dilin Türkçe olması da oyunun çok daha rahat bir şekilde oynanmasını sağlıyor. Yani size görevlerde verilenleri çok rahat bir şekilde anlayarak uygulayabiliyorsunuz. Oyun hâlihazırda Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynanabiliyor ve herhangi bir ücret ödemeniz de gerekmiyor. Oyun içerisinde aradığınız her türlü heyecanı bulmanız mümkün olduğu için hiç sıkılmadan uzun süreler boyunca oynayabiliyorsunuz.

1226 kez indirildi

YORUM YAZIN