SpeedyFox

Lisans :Ücretsiz
Dil :en
Dosya Boyutu :609 KB
Üretici :CrystalIdea Software
İşletim Sistemi :Windows XP / Vista / 7
Eklenme Tarihi :4 sene önce

SpeedyFox 2.0.7 Mozilla Firefox en hızlı tarayıcıların önde gelenlerinden biri olsa da üstünde tutmuş bulunduğu profil kayıtları nedeniyle belli bir zaman sonra yavaşlamaya başlar. Özellikle açılış esnasında bekleme zamanınız giderek artmaya başlar. Database’in parçalanması sebebiyle bu sorun günden güne işlevleri yavaşlatır. SpeedyFox yer imleriniz ve parolalarınız gibi şahsi kayıtlarınız zarar görmeden Mozilla Firefox tarayıcınızı hızlandırır.

Kurulum gerektirmemesi sebebiyle bunu sıkıntı eden kullanıcılar için alternatif bir ücretsiz firefox hızlandırma uygulamasıdır.Eskisine nazaran firefox tarayıcınızın 3 kat daha hız kat ettiğini gözlemleyebilirsiniz. Firefox’un kullanmış olduğu SQLITE databaseleri birçok ayarı kayıt altına alırken bir süre sonra kasmaya başlar. SpeedyFox bu belgeleri herhangi bir eksikliğe sebep olmadan birleştirir. Tarayıcı kullanma durumunuza göre yazılımı 1-2 haftada bir kez kullanabilirsiniz.

En son güncel versiyonuyla beraber hızlandırma seçeneklerine Skype, Chrome ve Thunderbird’ü de dahil eden uygulamayı bu programların daha seri çalışması için kolaylıkla kullanabilirsiniz.

SpeedyFox indir

Yorum Yazın