Speed Night 2

Speed Night 2

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu13 MB
ÜreticiICLOUDZONE INC.
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (13 MB)
708 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Son zamanların en çok oynanan Android oyunları arasında ICLOUDZONE INC. yapımı olan Speed Night 2 de yer almaktadır. Oyun aslında bir devam filmi tadında kendini gösteriyor. İlk oyuna ek olarak çıkan ve bambaşka maceraları konu alan söz konusu yapımın belki de tek eksi tarafı, ilk oyun ile kıyaslandığında farklı tasarımlardaki araçların pek fazla ortalıklarda gözükmemesi…

Gerek görsel açıdan grafik konusunda, gerek performans açısından oyunun oynanma kısmında Speed Night 2 iyi bir Android araba yarışı oyunu oyna seçeneğini oluşturuyor. Pek çok oyuncunun akıllı telefon ve tabletlerinde bu oyuna yer vermesi de aslında doğrudan buradan kaynaklı…

Speed Night oyunu kendine has motor sesleri ile öne çıkmıştı. Bu seride ise farklı motor sesleri oyun içinde etkili olmuş durumda. Motor sesinde bile özgünlük aranması, aslında bu hız oyununun ne denli önemli bir çalışma olduğunu gözler önüne sermeye yetiyor.

Oyun içinde parkurlardan çeşitli itemlar toplanabiliyor ve bu toplananlar arabaya bir şekilde entegre edilebiliyor. Ancak söz konusu entegrasyon hemen gerçekleşmiyor, bu da Speed Night 2’ye özel bir durum olarak ortaya konabilir. Yani araç geliştirme itemları toplandığı an araca etki etmiyor, parkurda yenilikler aranmaya devam ediliyor.

Oyunun çevrimiçi sıralaması, araçların renginin değiştirilebilmesi, harika bir fon müzik desteği ve çeşitli yönleri, Android tablet ve telefonlarda söz konusu hız oyununun neden bu kadar çok tuttuğunu açıklamaya yetiyor.

708 kez indirildi
Etiketler: , ,

YORUM YAZIN