Sonic Jump Fever

Sonic Jump Fever

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu42 MB
ÜreticiSega
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (42 MB)
682 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

En eski ve en popüler platform oyunları arasında bulunan Sonic, 24 yılı aşkın geçmişi ve oyun kültürü içinde bulunduğu konum ile önem taşıyor. Bu anlamda çok sayıda oyuncu tarafından tercih edilen Sonic Jump Fever, en popüler Android oyunları arasında kendini gösteriyor.

Sega’nın yarattığı bir karakter olan Sonic, değişik duygular uyandıran bir kahraman olarak akıllı telefon ve tabletlere gelmiş durumda… Sonic Jump Fever oyununda daha öncelerden tanıdık olan Knuckles ve Tails karakterleri de var. Tarihini ve karakterlerini bir kenara bırakıp oyunun amacına gelmek gerekirse;

Oyundaki ilk amaç toplanabilen en çok sayıda yüzük toplamaktır. Yukarılara zıplayarak hedef yüzükleri aldığınız takdirde buna göre de puan kazanmış olacaksınız. Android oyunu oyna arayanlar için Sonic harika bir seçenek olmaktadır.

Oyun eleştirmenleri tarafından Sega’nın seçtiği karakterin zayıflığı tartışılsa da, yine de Sonic karakteri oyuncuların gözünde güçlü ve sevimli bir karakter olarak kendini gösteriyor. En güzel Android Sonic oyunu olarak lanse edilen Sonic Jump Fever, zıplamaktan helak olacağınız bir uygulama…

Gayet iyi yapılmış görseller, sağlam efektler ve refleks temelli hareketler görmek isterseniz, Sonic Jump Fever tam size göre bir oyun olacaktır. Serinin daha önceki oyunlarına benzer olarak yönetilen karakterler için oyuncular da fena halde oyuna doyacaklardır. Şimdi siz de ücretsiz olan bu oyunu doğrudan indirip deneyimleyebilir ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

682 kez indirildi

YORUM YAZIN