SniffPass

Lisans :ücretsiz
Dil :en
Dosya Boyutu :110 KB
Üretici :Nir Sofer
İşletim Sistemi :Windows XP/Vista/7
Eklenme Tarihi :4 sene önce

SniffsniffpassPass, ufak bir dinleyici(sniffer) uygulama, ağ kartınız üzerinden geçen POP3, IMAP4, SMTP, FTP, ve HTTP şifrelerini anlık olarak yakalamınızı ve böylelikle unutmuş olduğunuz şifrenizi bulabilmenizi sağlayan bedava ve ufak bir program.

SniffPass kullanarak

SniffPass kullanmaya başlamak amaçlı, aşağıdaki talimatları izleyin:
Indirin ve kurun WinPcap yakalama sürücüsü ya da Microsoft Ağ izleyicisi sürücüsü.
Ayrıca yalnızca ‘Raw Soket’ yakalama tekniği kullanarak herhangi bir sürücü yükleme olmadan yakalamak amaçlı deneyebilirsiniz, yalnız bu teknik düzgün çalışmıyor bilmelidir çoğu sistemi.
SniffPass (SniffPass.exe) yürütülebilir dosyasını çalıştırın.
Dosya menüsünden seçin “Yakalama Başlat”, veya yalnızca araç çubuğundaki yeşil play düğmesine tıklayın. Bu SniffPass kullandığınız ilk kez ise, yakalama tekniği ve kullanmak istediğiniz ağ bağdaştırıcısı seçmek istenir.
İstediğiniz yakalama seçenekleri seçtikten sonra, ağ bağdaştırıcısı dinlemek SniffPass ve anında herhangi bir şifre görüntülemek bu bulmak.
Sisteminizde çalışır koklama şifre, demo Web de sayfasına gitmek doğruluğunu sağlamak amaçlı http://www.nirsoft.net/passWord_test ve kullanıcı adı ve şifre olarak ‘şifre’ olarak türü ‘demo’. Kullanıcı adı / parola yazarak ve ‘Tamam’ tıkladıktan sonra, yazdığınız kullanıcı / parola içeren SniffPass temel penceresinde yeni bir satır göreceksiniz.
Ağınızdaki diğer bir bilgisayarın şifreleri alın?

Birçok kişi SniffPass aynı ağ üzerindeki diğer bir bilgisayardan şifreleri almak mümkün olup olmadığını soruyorlar. Yani burada yanıt. Diğer ağ bilgisayarlardan şifreleri kapmak amaçlı:
Ağa bilgisayarlara bağlanmak amaçlı kolay bir hub kullanmanız gerekir. Bir anahtar ya da yönlendirici kullandığınızda bütün modern anahtarlar ve yönlendiriciler kendiliğinden diğer bilgisayarların paketleri filtre, bu nedenden dolayı SniffPass çalıştıran bilgisayarda diğer bilgisayarların şifreleri “görmek” katiyen.
Ağ kartı ‘Promiscuous Modu’ amaçlıe girmek gerekir.
Bir yakalama tekniği olarak WinPcap ya da ağ izleyicisi sürücüsü kullanmanız gerekir.
Kablosuz ağ amaçlı: Çoğu kablosuz ağ kartı (ya da aygıt sürücüleri) kendiliğinden diğer bilgisayarların paketleri filtre, bu nedenden dolayı orada bilgisayarların şifreleri yakalama mümkün olmayacaktır. Ancak, Windows Vista / 7 başlayarak, size Wifi Monitör Modu ve Ağ Monitör Sürücüsü 3.x kullanarak, şifreli olmayan kablosuz ağların şifreleri yakalayabilir
kablosuz ağlardan yakalama ile ilgili daha çok bilgi amaçlı, bu blog yazı okuyun: Nasıl Yapılır SniffPass ile güvenilir olmayan kablosuz ağların veri ve şifreleri yakalama ve SmartSniff
Komut Satırı Seçenekleri

Komuta    Tanımlama
/ NoCapDriver     Yüklemeden SniffPass başlar WinPcap Yakalama Sürücüsü .
/ Noreg     Yükleme / Kayıt amaçlı ayarlarınızı kaydetmeden SniffPass başlatır.
Diğer dillere çevirmek SniffPass

SniffPass basitçe bütün menüler, iletişim kutuları ve diğer dillere diğer dizeleri çevirmek amaçlı izin verir.
, aşağıdaki yönergeleri izleyin yapmak amaçlı:
/ Savelangfile değişkensi ile SniffPass çalıştırın:
SniffPass.exe / savelangfile
SniffPass fayda klasöründe oluşturulur SniffPass_lng.ini adında bir dosya.
Not Defteri’nde ya da diğer bir yazı editörü oluşturulan dil dosyasını açın.
İstediğiniz dili bütün menüler, iletişim kutuları ve dize girişleri Çevir. İsteğe bağlı olarak, bunun yanı sıra adı ve / ya da Web sitesine bir bağlantı ekleyebilirsiniz. Bu bilgileri eklerseniz (TranslatorName ve TranslatorURL dşayetleri), bu ‘Hakkında’ penceresinde kullanmak mümkün olacak.
Eğer çeviri tamamladıktan sonra, SniffPass çalıştırın ve bütün tercüme dizeleri dil dosyasından yüklenir.
Eğer çeviri olmadan SniffPass çalıştırmak istiyorsanız, yalnızca dil dosyasını tekrar adlandırmak, veya diğer bir klasöre taşıyın.

SniffPass indir

Yorum Yazın