Shareaza

Shareaza

LisansÜcretsiz
Dilen
Dosya Boyutu10.9 MB
ÜreticiShareaza
İşletim SistemiWindows XP / Vista / 7
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (10.9 MB)
715 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Shareaza 2.7.4.0 İndirShareaza en etkili ve gelişmiş veri paylaşımı programlarından öncü olandır.
kendi ağı Gnutella2 (G2) haricinde desteklediği P2P ağları ;
EDonkey2000
Gnutella
BitTorrent
Shareaza yazılımı için hiçbir ücret ödemiyecek ve işinizi görürken reklam ile karşılaşmayacaksınız. Ne olursa olsun 3. kişilerden bilgisayarınızda kaos meydana getirecek bir yazılım kurmaz. Üyelik problemi yok,Casus yazılım yok, fiyatlı versiyon yok. Yalnızca yükleyin ve kullanın.
4 Farklı P2P ağının gücünü aynı zamanda kullanın!Dört ağ bir sürü kapsamlı bir kullanıcı kitlesi manasına ciro . Ek Olarak pek aramanıza sebep yok: Shareaza tarama işleminden sonra verilere ulaşır.
Çok pek kaynaktan yükleyin.Yüklemeleri olmaları gerektiği benzeri yaşayın: Çabuk olarak! Shareaza bir dosyayı 4 ağdan aynı zamanda indirebilir!
Gelişmiş dosya çözümlemeBozuk dosyalara ve suskun mp3’lere elveda deyin. Shareaza indirim bitmeden öncesinde bozuklukarın farkına varır ve onları onarır.
Aradığınız dosyaları Gnutella2’nin Evrensel Bulma işleviyle bulun!Ağın yalnızca bir kısmını değil, tümünü tarayın. Shareaza aradığınız dosyayı bulacaktır!
Çoklu netice sekmeleriHer bulma yepyeni bir pencerede gösterilir. Bulma sonuçlarınız öbür aramalar aracılığıyla silinmez. Shareaza dilediğiniz aramayı sizin dilediğiniz süre , sizin dilediğiniz benzeri yapar!
Önizlemeler, kullanıcı yorumları ve derecelendirmeleri Bulma panosundan direk fotoğraf ve filmlerin önizlemelerini görebilirsiniz. Dahası, öbür kullanıcıların yorum ve derecelendirmelerini de okuyabilirsiniz. Shareaza düzmece dosyalardan korunmanızı ve indirdiğiniz dosyaların ciddi anlamda dilediğiniz dosyalar olmasını sağlar!

715 kez indirildi

YORUM YAZIN