SGK Emeklilik Hesaplama İşlemi

SGK Emeklilik Hesaplama İşlemi

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu4,6 MB
ÜreticiUfuk TOGAY
İşletim SistemiAndroid 2.3.3 ve Üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (4,6 MB)
1767 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

sgk emeklilik android uygulama

Artık emekliliği yaklaşan insanlarda mobil uygulamalardan yararlanarak SGK Emeklilik Hesaplama İşlemi gibi zorlu işlemlerini hızlıca yapabiliyorlar. Günümüzde SGK uygulamaları oldukça güzel bir sisteme sahip olmak ile birlikte oldukça kolay bir şekilde vatandaşlarımız tarafından kullanılabiliyor. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama sayesinde emeklilik hesaplama işlemlerinizi çok hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz.

SGK uygulaması olarak kullanılan bu uygulama sayesinde TC kimlik numaranız, İL, Doğum Yılı ve Cilt Numarası ile işlemlerinizi kolaylıkla yapabiliyorsunuz. Sadece bu bilgilerinizi bilmeniz emeklilik hesaplama işlemlerinizi tamamlamanız için yeterli olacaktır. Daha sonrasında ise hiçbir ücret ödemeden istediğiniz zaman tekrar bu uygulamayı kullanabilir ve hesaplamalarınızı kalan zamana göre tekrar yaptırabilirsiniz.

1767 kez indirildi

SGK Emeklilik Hesaplama İşlemi Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. hale dedi ki:

    herkesin telefonuna kesinlikle kurması gereken bir program hele ki sgk çalışanıysanız ve hergün benim emekli olmam için kaç iş günü daha çalışmam gerekiyor veya ne kadar prim ödemem gerekir sorunsalının içinden çıkmak istiyorsanız buraya kişiden aldığınız bilgileri yazıp iki dakikada bu sorulara cevap bulabilirsiniz tavsiye ediyorum.

YORUM YAZIN