Resimli Kelime Bulmaca Oyunu

Resimli Kelime Bulmaca Oyunu

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu48 MB
ÜreticiTGW
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (48 MB)
2070 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

resimli kelime bulmaca oyunu

Eğer Android ya da IOS işletim sistemine sahip bir akıllı cihaza sahipseniz denemeniz gereken oyunlardan bir tanesi de kesinlikle Resimli Bulmaca Oyunu. Eğer bulmaca meraklısıysanız ve akıllı cihazınızda araba yarışı, savaş gibi oyun türlerini oynamaktan heyecan duymuyorsanız bu oyun tam size göre diyebiliriz. İsterseniz şimdi de biraz oyundan bahsedelim.

Oyunun temel kuralı 4 farklı resimde asıl anlatılmak istenen kelimeyi bulmak.Bu 4 farklı resim çoğu zaman bir biriyle alakasız oluyor. Örnek vermek gerekirse çekmece, insan gözü, kuş kafası ve nazarlık olan bir dörtlükte ortak kelimenin ne olduğu size sorulabilir. Bunun için size resimlerin altında verilen ipucu harflerini ve istenen kelimenin harf sayısı kadar kutucuk görebilirsiniz. Harfleri bu kutucuklara getirerek tahmin etmeniz gerekmektedir. Bu dörtlük için istenen kelime GÖZ olabilir ve harfleri kutucuklara getirerek tahmininizi söyleyebilirsiniz.

Eğer zorlandığınız kelimeler varsa bunun için belli bir ipucu almak için altın bakiyeniz vardır. bir harfi açtırmak için 59 altınınız bakiyenizden düşmektedir. Bildiğiniz her kelime içinse 5 altın kazanırsınız.Oyunu oynamaya başladığınızda sizi ne kadar etkilediğine ancak oyunu elinizden bırakamayınca anlayacaksınız. Şimdiden iyi eğlenceler…

2070 kez indirildi

Resimli Kelime Bulmaca Oyunu Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Nadine dedi ki:

    Kelime bulma uzmanı olarak oyunu direkt indiriyorum.

YORUM YAZIN