Real City Car Driver 3D

Real City Car Driver 3D

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu39 MB
ÜreticiScn Studios
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (39 MB)
951 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Eğlenceli, zevkli ve tutku ile oynanabilecek bir Android araba yarışı oyunu olan Real City Car Driver 3D ile siz de direksiyon başına geçebilirsiniz. Oynayabileceğiniz en etkili ve en coşkulu Android oyunları arasında yerini alan bu araba sürme oyununda telefon ya da tablet fark etmeksizin her cihaz ile aracın içinde olmak isteyeceksiniz.

Her yönü ile ücretsiz bir oyun olan Real City Car Driver 3D, Android telefon ve tablet üzerinden oynanabilen eğlenceli ve zevkli bir araba oyunu olarak tanımlanabilir. Harita tipi açık dünya (open world) olan oyunda, özgür bir dolaşma özelliğine de sahipsiniz. Söz konusu yönü ile GTA oyununa da benzetilebilen Car Driver 3D, elbette ki bu denli bir kapsama ve genişliğe sahip değildir. Çünkü mobil oyunlarda harita kapsamları biraz kısıtlı olmak zorundadır.

Araç çeşitliliği yönünden oldukça zengin bir oyun olan Real City Car Driver 3D içinde istenilen araba seçilip kullanılabilir. Doğrudan görsel zevklere hitap eden araba yarışı oyunu sahip olduğu ses ve görüntü efektleri ile de oyuncuları etkilemektedir. Özellikle de oyun atmosferine uyumlu olarak entegre edilen müzikler ciddi anlamda oyuncuyu havaya sokmaktadır. Kullanılan motor sesleri ise gerçek motor sesleridir.

Eğer siz de Android telefon ve tablet üzerinden oyun oynamak isterseniz, Real City Car Driver 3D oyununu mutlaka denemeli ve gerçekçi harita üzerinde araba sürmenin keyfini yaşamalısınız.

951 kez indirildi

YORUM YAZIN