Polis Radar tespit &Kamera – Orient (Android)

Polis Radar tespit &Kamera – Orient (Android)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu185 KB
ÜreticiRadarGuru
İşletim SistemiAndroid sürümü 2.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (185 KB)
2086 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Hız cezası ödemekten bıkanlar derneği kurulsa, ancak bu kadar rağbet görürdü sanırız ki… Sizlere harika bir uygulama olan radar tespit yazılımından bahsediyoruz. Evet, tahmin doğru! İsimden de anlaşılacağı üzere, artık yolunuzun karşısında sizi bekleyen radar cihazlarını tespit edebileceksiniz. Bu inanılmaz uygulama sayesinde hız cezalarına da, stresli yol serüvenlerine de son veriliyor. Çünkü bu uygulama, radar tespit konusunda bir uzman olarak kullanılıyor.

Her sürücünün beklentisi, güvenli bir sürüş ile beraber, yüklü miktarlarda gelen hız cezalarını almamaktır. Yani sürücüler, bu tarz olumsuzluklar yaşamak yerine, çok daha rahat bir yol macerasını yaşamak isterler. Bu anlamda, radar tespit özelliği bulunan söz konusu android uygulama ile tüm sürücüler derin bir nefes alacaklardır. Çünkü radar tespit programı inanılmazı başararak tüm radarların yerini kullanıcısına fısıldamaktadır.

Diğer taraftan, en önemli özelliği radar tespit olan bu uygulamanın başka yetkinlikleri de vardır. Örneğin bu uygulama, radar cihazı bulmasının yanı sıra yol üzerindeki kamera ve polis noktalarını da kullanıcısına söylemektedir. Yani aracı kullanan kişi, istikameti üzerindeki hangi yollarda ve nerelerde polis olduğunu görmekte, özellikle şehirler arası yollarda radar olup olmamasını kullanıcısına iletmekte ve tüm direksiyon kahramanlarına büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

Daha farklı bir açıdan bakıldığında ise, radar programı gibi bir uygulamanın yakın zamanda oldukça fazla ilgi toplayacağı ve popüler olacağı da düşünülüyor. Çünkü trafik cezalarından bıkan insanlar, bu tarz uygulamalar ile beraber pek çok tehlikeden korunmuş oluyor. Yani sürücüler, yollarındaki potansiyel tehlikeleri atlatabilmek için hem radar bulan, hem kameraları gösteren, hem de polisleri işaret eden bu uygulamayı bir an önce elde etmek istiyorlar. Daha keyifli bir yol için siz de Android cihazınızda bu uygulamayı deneyebilirsiniz.

2086 kez indirildi

YORUM YAZIN