Pusula (Android)

Pusula (Android)

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5,0 MB
Üreticigabenative
İşletim SistemiAndroid sürümü 2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (5,0 MB)
2148 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Daha ilkokul yıllarından bu yana hepimizin bildiği bazı terimler vardır. Bu terimler genel anlamda hayatın içinden olduğu için, yine bilinçaltımızda böylesine ilginç terimleri tamamlayacak aletlerin isimleri de yer almaktadır. Örneğin coğrafya adına yön bulmak önemli bir terim iken, bu yönü pusula kullanımı ile bulmak hepimiz için ayrı bir anlam taşımaktadır. Sırf bu ve benzer durumlar için de, artık her eşyamızın elektronik ve akıllı bir hale geldiği de göz önüne alınarak, pusula indir uygulamasının ne kadar kullanışlı olduğunu ifade edebiliriz.

pusula-android-indir-2Kabul ediyoruz ki önceleri pusula ile yön bulma aksiyonu için herkesin elinde bir pusula yoktu. Fakat artık, hepimizin cebinde en az 1 adet akıllı telefon bulunduğu için, ayrıca bir pusulaya gerek kalmıyor. Yani pusula nedir diye düşünerek bu aletten tedarik etmek isteyen kişiler, doğrudan pusula indir seçeneği ile bu sorunlarını ortadan kaldırıyorlar. Ayrıca söz konusu uygulamanın pek çok yönden artısı ve kullanım kolaylığı da olduğu için, bu anlamda da uygulama kesinlikle denenmesi gereken yazılımlar arasında yer alıyor.

Elbette ki bu tarz bir aleti daha önce kullanmamış olan kişiler de bulunmaktadır. Bu anlamda pusula nasıl kullanılır sorusunu sorarak pusula yönleri öğrenmeye çalışan kullanıcılar, bu uygulama ile rahata ereceklerdir. Çünkü pusula nasıl yapılır bilmeden ancak her yönü ile pusula nasıl çalışır konusunda uzman olmaya çalışan tüm kullanıcılar, kolaylıkla bu aletin işlevini yerine getiren uygulamadan faydalanabileceklerdir. Uygulama, yalın bir ara yüz ile hizmet vermekte iken, doğru ve kesin sonuçlar almak için de idealdir. Bu anlamda, benzerlerinin çok ötesinde bir pratiklik ve kesinlik ile ilgili olarak söz konusu uygulama büyük bir rağbet görmektedir.

2148 kez indirildi

YORUM YAZIN