ProShow Producer

Lisans :Deneme Sürümü
Dil :en
Dosya Boyutu :38 MB
Üretici :Photodex Corporation
İşletim Sistemi :Win8/Win7
Eklenme Tarihi :3 sene önce

ProShow-ProducerProShow Producer 5.0.3297 ,resim işlerinde deneyimli olmasanız da bu program yardımıyla slayt şov oluşturabilme imkanı tanıyan başarılı ve kaliteli bir programdır.

Kafa yormayan ve işinizi en hızlı şekilde tasarlamanız düşünülerek hazırlanmış arayüzüyle program deneyimsiz kullanıcıların bile çok rahat kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır. Sadece fotoğraf, video, müzik seçeneklerini seçip ekleyerek slayt özelliklerini ayarlayıp istediğiniz formatta slayt gösterilerinizin çıktısını elde edebilirsiniz.

Sürükle bırak yöntemiyle medya medya dosyalarınızı aktarabilirsiniz. Özellikleri bir kenara barındırmış olduğu efektlerlerle olağanüstü slayt yakalayabilirsiniz.Ayrıyetten dilediğiniz fotoğraf ve video verileriniz üstünde düzenleme yapmaya olanak tanıyor.

ProShow Producer  ile tasarladığınız slayt gösterilerinin çıktısını pek çok çeşit formatta alarak; televizyonunuzda görüntüleyebilir, sosyal medya da paylaşarak, sık kullandığınız sitelerde yayınlayabilir, sevdiklerinize e-posta gönderebilirsiniz.

ProShow Producer indir

Yorum Yazın