Pixel Gun 3D (Android)

Pixel Gun 3D (Android)

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu188 MB
ÜreticiRiliSoft
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (188 MB)
1158 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Oyunların internet üzerinden rahatlıkla oynanmaya başlanması, aslında bir dönemi kapatıp bir başka dönemi açmaya vesile oldu. Pek çok oyun içinde barındırdığı temel dinamiklerle ve hikayesi ile popüler olurken, özellikle de FPS olarak adlandırılan tarzın çok tuttuğu fark edildi. Pixel Gun 3D oyunu da bu anlamda sıklıkla tercih edilen oyunlar arasında bulunuyor…

Multiplayer, yani aynı anda birden fazla kişi ile karşılıklı oynanabilen Pixel Gun 3D, aynı zamanda farklı oyun modları ile de öne çıkıyor. İşte o modlardan bazıları;

  • Deathmatch; Belirli bir arena dahilinde, 10 kişilik kapasiteli çatışma ortamında, seçilen silah ile hemen kapışmaya başlayabilirsiniz. Çeşitli haritalar da bu noktada oyuna renk katmaktadır.
  • Team Battles; Takım oyununun öne çıktığı online silah oyunu içinde şimdi siz de harekete geçin ve kırmızı ya da mavi takıma dahil olarak rakibin bayrağını çalmaya çalışın.
  • Time Survival; Bu oyunda tek amacınız hayatta kalmak olacaktır! Yaratıklardan ve online düşmanlardan kaçın…

İyi bir online Android oyunu olan Pixel Gun 3D, sadece multiplayer seçenekleri ile değil, aynı zamanda tek kişilik senaryo bölümü ile de ilgi çekiyor. Her yandan saldıran zombiler bu mod içinde yok edilmeye çalışılıyor. Ola ki tüm zombileri alt ederseniz, korkunç zombi lideri ile yüzleşiyorsunuz.

Android cihazlar için son derece eğlenceli bir oyun olan Pixel Gun 3D mutlaka denenmeli…

1158 kez indirildi
Etiketler: , ,

Pixel Gun 3D (Android) Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. hüseyin andı dedi ki:

    3 Boyutlu oynanacak oyunların başında geliyor.

YORUM YAZIN