Ücretsiz Program indir – Güncel program indirme sitesi

Programindir.tv sosyal medyada sizlerinde desteğiyle ses getirecek !..

Pet Rescue

Kullanım : Ücretsiz
Dil :
Dosya Boyutu : 10 mb
Üretici : king
Güncelleme : 10 ay önce
İşletim Sistemi : Windows 8, Windows 7, Windows Vista, Windows XP

pet rescue saga destekPet Rescue Saga mükemmel bir bilmece oyunu olarak gündemdeki yerini almış durumda.Bu bilmece oyunundaki tarz ise eşleştirme sayesinde bölüm atlayabilme ve hedefe ulaşabilmedir.Güncel ve en hit almış oyunları bile arka planda bırakacak nitelikte çığ gibi kullanıcı sayısını arttırıyor.

Oyundaki mantık kuralları kısmen Candy Crush projesiyle  örtüştüğünü görmekteyiz. Bölüm atlama ve  level yükselme düşüncesinde aynı benzerlik görülen Pet Rescue arkadaşlarınız ile yarışa bileceğiniz keyifli ve profesyonel  bir oyun olmayı amaç edinmiştir. Pet Rescue saga tasarımında kullanıcıyı rahatsız edici ses ve ya zorlayacak bir grafiğe sahip olmadığını gördük. Bu da tamamen kullanıcı dostu olduğunun bir kanıtıdır.

Pet Rescue  saga oyununda neler yapıldığına bir göz atalım ; Kedi , tavşan , minik köpek , kuşlar ve onlarca sevimli hayvan türünü zor durumdan kurtarmaya çalışacağız.Bu kurtarma operasyonunda karşımıza çıkacak kilitler,bombalar,anahtarlar gibi engelleri aşmaya çalışacağız.Amaç olarak renk eşleştirmesi ile sandıkları hayvanlarımızı kurtarmaya devam edeceğiz.

Kolay oyun yapısı ile bölüm geçmede  zorluk çekmezsiniz.Diğer benzer oyunlardaki zaman kısıtlaması bu oyunda yoktur.Pet Rescue saga oyunun eksi tarafı  her gün belirli ölçüde oyun oynama hakkınızın bulunması.Bu hakka sahip olmak için Altın Külçe satın almanız ya da arkadaş listenizdeki kişilerden yardım çağrısı yapmanız gerekiyor.Bölümleri kolayca geçebilmeniz düşüncesiyle Blok kırıcı tasarlanmış olup bu alet ile blokları parçalayabilir bölümü çok hızlı bir şekilde geçebilirsiniz.Her oyun gibi başlangıçta belli bir ücret talep edilmiyor fakat blok kırıcı vb. aletler ücrete tabidir.

Facebook hesabınız varsa Pet Rescue oyununa katılmak oldukça kolay. Farklı Facebook oyunları gibi uygulama kısmına giriş yaparak, oyna butonuna basmanız ve Pet Rescue’ın erişim haklarına izin vermeniz ile artık sizde dahil olmuş bulunuyorsunuz. Facebook listeniz ile Pet Rescue oyununda arkadaşlarınızdan yardım alabileceğiniz gibi onlara da yardım etme imkanınız bulunuyor.

Pet Rescue Saga yardım 0.4 en güncel  programınızı konu ile birlikte paylaşıyorum. Pet Rescue Saga güçlendirici limitiniz sınırsız olur,Hamle Sayısı ve Puan Hilesi sizlere destek olarak  pet rescue saga’da tüm bölümleri geçerek en fazla puana sahip olacaksınız ve 3 yıldız hakkına sahip bitireceksiniz.Pet Rescue Saga hilesi kullanarak facebook listenizde sizle rakip olan arkadaşlarınızı oldukça hızlı bir şekilde geride bırakarak yola tam gaz devam edeceksiniz.Pet Rescue yardımını nasıl gerçekleştirebileceğiniz video ile anlatılmıştır.

Önemli not ; 32 bit tüm işletim sistemine uygun olsa da 64 bitlik sürümü işletim sisteminin özellikleri açısından 64 bit olanların kullanması daha uygundur.Win7 sahip kullanıcılar programı yönetici olarak başlatsınlar.

Kısa ve öz olarak bu programları tanımlamak istersek ; Limitsiz güçlendirici, sonsuz puan, bitmeyen hamle sayısı

Cheat Engine  Programı :  indir

Pet Rescue Saga Hile Programı : [İndir]

Pet Rescue Saga Yardım Hilesi ile ilgili fotoğraf :

pet rescue yardım hile

Pet Rescue Saga Yardım HD kalitesinde videolu anlatım:



Facebok Fan

Son Yorumlar

 • admin: Öncelikle biraz geç dönüş yaptığım için kusura bakmayın, yaz...
 • admin: Candy crush oyununda 50. bölüm sonrası veya diğer bölümlerde...
 • admin: 41.bölüm sorunu hallolmuştur...
 • abdil: abi internettenmi çünkü babam sınırsız internet yapmıyo 4gb ...
 • fevzi ekinci: Ellinci seviyeden sonrası ücretli mi?...
 • fatma: Oyun 41.bölümde açılmıyor.candy crush saga durdu yazıyor nas...
 • arda: nasıl indirdiniz...
 • selahattin: youtube giriş gerçektende çok kolay , teşekkürler...
 • admin: Youtube videomuzu izleyerek gerekli incelemeyi yapabilir ve ...
 • admin: Emir bey, sorduğunuz soruyu tam olarak anlayamadım diğer say...

Pet Rescue Kullanıcı Yorumları

 1. admin diyor ki:

  Youtube videomuzu izleyerek gerekli incelemeyi yapabilir ve istediğiniz güçlendiriciye nasıl ulaşabileceğinizi görebilirsiniz.

 2. demet özlemir diyor ki:

  Pet Rescue Saga güçlendirici yapamıyorum yardım eder mısın

Yorum Yaz


9 − = sekiz