PES 2015 Pro

PES 2015 Pro

LisansDemo
Diltr
Dosya Boyutu
ÜreticiKONAMI
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7/8
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
3094 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 puanlar, ortalama: 5,00 puan, toplam 5)
Loading...

pes 2015 Pro Evolution SoccerKONAMI firması tarafından 2015’e gelmeden duyurulan ve çıkarılan, özellikle yaş farkı gözetmeksizin çoğunlukla erkeklerin fenomen futbol oyunudur. Son iki sürümü oyuncular tarafından çok eleştirildi ve hırpalandı. Bunun nedeni şahsi görüşüm olarak oyun motorunun aniden değiştirilmesi. Her sürümde değişiyor bu motor ancak 2014 ve 2015 sürümlerinde bu değişiklik biraz fazla kaçmış görünüyor. 2014 sürümünde yamalardan dolayı kaynaklı hatalar sebebiyle oyunun kalitesi ve popülerliği benimsenemedi.

Benim en çok sevip vazgeçemediğim PES 2013 sürümüdür. 2013’ten sonra yayınlanan her yeni sürümde KONAMI birçok fiziki ayrıntıyı değiştirerek hemen hemen bütün oyuncularını üzmüş ve tepki toplamıştır. 2013 sürümüne kadar alıştığımız şeyler 2014 ve 2015 ile beraber tamamen değişince afalladık. Ancak PES’in tahtını yıkabilecek sadece bir oyun var ki; FIFA.

FIFA ile PES arasında ki farkları yargılamak bana düşmez. Bu sizin tercihinize bağlı oyun anlayışınız demek. Şöyle ifade edebiliriz FIFA’da PES’te yapabileceklerinizin daha fazlasını yapabiliyorsunuz. Daha fazla oyuncu yeteneğine göre şekillenen bir oyun. Aslında PES’ten sıkıldığımı dahi düşünebiliyorum. Yakın zamanda FIFA’ya geçecek bir sürü oyuncu vardır, kim bilir?

Sizde Pro Evolution Soccer 2015 demo yani kısıtlanmış sürümünü oynayarak göze çarpan farklılıkları tespit edebilir eğer ki hoşunuza giderse tam sürümünü belli ücret karşılığı satın alabilirsiniz. Demo da gördüklerim maçı gündüz oynama imkanı olup stad seçme şansınızda ortadan kaldırarak on dakika süre tanınmış olmasıydı. PES 2015 Pro kısıtlamalı sürümündeki seçebileceğiniz takımlar aşağıdakilerdir;

  • Juventus
  • Napoli
  • Real Madrid
  • Atletico Madrid
  • FC Barcelona
  • Athletic Bilbao
  • Bayern Munich
3094 kez indirildi

YORUM YAZIN