Password Door

Password Door

LisansShareware/Deneme
Dilen
Dosya Boyutu595 KB
ÜreticiTopLang software
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (595 KB)
1038 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

password-doorInternet Explorer, Word, Excel, Winzip gibi uygulamalara şifre koyup bu uzantılara girilmesini engel olabilirsiniz.Böylece sizin dışınızda hiç kimse bu korumayı aşamaz.Programın yapısında kendi dahil ettiği uygulamalar mevcut ama sizde ayarlardan kendi istediğiniz programı dahil edebilirsiniz.İsterseniz Windows Media Player, Real One, AcdSee, Outlook Express gibi en önemlilerini,dilerseniz sizin bellekya katacağınız uygulamaları koruyun.Belli tuş kombinasyonu oldugu için kullanışlıdır ve küçük bir boyuta sahiptir.

Programın açılımıda,silinmeside şifre korumasına bağlı olduğu için admin koruması vardır yani sizin dışınızda kimse programı elleyemeyecektir.

Parola korumasında zaman içindema özelliğide bulunmaktadır.Örneğin belli günlerde belli saatlerde ayarlamalar yaparak o saatler içinde şifre koruması dahilinde tutabilirsiniz.

Ekran
[+] Daha fazla Ekran
Bilgisayarınızdaki uygulamaların şifre ekleyin.
Kullanıcılar korumalı uygulamaları kullanmak için parola girmelisiniz.
Outlook, Word, WinZip, Media Player, ACDSee şifreleri ekleyerek gizliliğinizi koruyun …
Bilgisayarınızda yüklü ince program bir yeri vardır, bu yüzden onları iyi biliyorum: MS-Office, WinZip, Windows Media Player, Real Player, ACDSee. Bunların çoğu hiçbir şifre koruması var, bu yüzden iş istasyonu paylaşan herkes bu programlardan birini başlatmak ve onun tarafından oluşturulduğu veri göz ya da değiştirmek için kullanabilmeniz mümkün. Bu şifre koruma özelliği var yeni program kullanmayı öğrenmek zorunda istemiyorum, ancak mevcut program için şifre koruma özelliği istiyorum.
Password-Door-indir
Password Door sisteminizdeki herhangi bir programı için şifre koruması ekleyebilirsiniz. Bu orijinal uygulamaları değiştirmezler, bu yüzden uygulamalar yok katiyen ve veri kaybetmek katiyen.

Parola Password Door ile sisteminizdeki uygulamaların rastgele koruyabilirsiniz.

Bir kullanıcı şifre korumalı programı kullanmaya çalıştığında, ilk şifre sorar. Kullanıcının parolayı sağlayamazsa, programı sonlandırır ve kullanıcı kullanılabilir olmayacaktır.

Her yerde Programları koruyun

Password Door güçlü koruma sağlar ve her zaman korumalı programına koruma uygulanır, aşağıdaki eylemleri olacak değil bir koruma bypass:

Kopyala / Taşı diğer bir klasöre korumalı programı.
Yeniden adlandırma korumalı programı.
Kurulumu ve kullanımı ikinci derece koruma programı.
Sil ve tekrar koruma programı.
Eşsiz exe kimlik teknolojisi ile, Password Door hatta bu uygulamaların diğer bir konuma taşınmış ya da tekrar adlandırılmış hedef uygulamaları güvenliğini sağlamak tutar.

Kolay Kullanım

Bunu yüklendiğinde bu kullanımı kolay ve özel bilgisayar bilgisi gerektirmez, Password Door kendiliğinden her şeyi yapılandırılmış, tek yapmanız gereken programı güvenliğini sağlamak için başlıyor.

Password Door hızlı bir programı güvenliğini sağlamak için çeşitli yollar sağlar:

Bir unsuryi de çift tıklatın Yüklü Programlar Program güvenliğini sağlamak için liste.
Tıklayın  için göz güvenliğini sağlamak için bir uygulama dosyası (. exe) ve seçin.
Sürükleyin simgesi  güvenliğini sağlamak için hedef programın herhangi bir pencereye.  Password Door ana penceresine, bir uygulama dosyası için bir uygulama dosyası (. exe), veya bir kısayol.
Password-Door-DownloadDiğer Özellikler

Şifre Koruduğunu yalnızca Password Door temel özelliğidir. Sağladığı bütün özellikleri ile, tam sisteminizdeki uygulamaların herhangi bir kontrol edebilirsiniz.
Bir program her zaman korumak istemiyor musunuz?

Password Door program seçenekleri destekler, günlük, haftalık veya aylık herhangi bir program koruyabilirsiniz. Örnekler:

05:00 – bir program 08:00 her gün koruyun.
Her Pazar bir program koruyun.
Günlük, haftalık veya aylık bir program korumak için herhangi bir birleşimi.

Program seçenekleri ile, kullanarak, farklı şekillerde ve farklı şifreler ile tek bir program korumak mümkündür

1038 kez indirildi

Password Door Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. cüneyt eser dedi ki:

    Tamamlayıcı özelliği sayesinde şifre oluşturmak hiçte zor değil

YORUM YAZIN