Painter Mobile

Lisans :Ücretsiz
Dil :en
Dosya Boyutu :16 MB
Üretici :Corel
İşletim Sistemi :Android sürümü 3.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi :3 sene önce

android çizim ve boyama uygulamasıPainter Mobile uygulaması, Android mobil cihaz ve tablet kullanıcılarının kullanabilecekleri ücretsiz kullanabileceğiniz çizim ve fotoğraf oluşturma uygulamaları aralarında yer ediniyor . Programın şimdiye kadar karşılaştığımız birçok benzeri uygulamadan ek olarak pratik bir çizim tecrübesi sunması ve neticelerin çok harika görünmesi sebebiyle şüphesiz denemeniz gerektiğini söylemek isterim.

 Painter Mobile uygulamasında boyama aracı, renk tercih etme , silgi ve kırpma benzeri en çok tercih edilen araçları içeriğinde bulabilirsiniz. Bununla birlikte çizdiğiniz fotoğrafı çevirme, istediğiniz gibi boyutlandırma ve birçok basit fotoğraf işleme yolunu da kullanabiliyorsunuz.

Painter Mobile’ın alt yapısında bulundurduğu katmanlı çizim desteğinden kullanarak , çiziminizde kullanmakta olduğunuz öğeleri çeşitli katmanlara ayırabiliyor ve böylelikle farklılıklar esnasında birbirlerinden etkilenmelerini önleyebiliyorsunuz. Çizim işleminiz bittikten sonra farklı fotoğraf formatlarında kaydedebilirsiniz.Akıllı telefonunuzda galeri bölümünden resim seçimi yapabilir ve üzerinde boyama tekniklerini kullanarak farklılaştırabilirsiniz.

Sayısız fırça seçeneğinin yanında parmaklarla kullanıma özel olarak tasarlanmış olup bu işlem ile çizimleri parmakla hızlı ve rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Elbette S Pen gibi yöntemlerle çizimleri oluşturmakta mümkün. Fırça tercihinizin oldukça rengarenk olması her tür ihtiyacınızı giderir ve bu sayede keyifle vakit geçirebilirsiniz.

 

Painter Mobile indir
Kategori: Android, Grafik

Yorum Yazın