Nova Launcher Apk

Nova Launcher Apk

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu3.4 MB
ÜreticiTeslaCoil Software
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (3.4 MB)
570 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Launcher uygulamalarının yoğun şekilde rağbet gördüğü son günlerde, Android cihazlarınızın ana sayfalarını yeniden şekillendirebilmek ve istediğiniz görünümleri kazandırabilmek için Nova Launcher’e de göz atabilirsiniz. Telefon ve tabletler için son derece kullanışlı olan bu uygulama, aynı zamanda ücretsiz olması ile de ilgi çekmektedir.

Android cihazların fonksiyonlarını değiştirebilen, zengin içeriği ve yetkinlikleri ile harika bir kişiselleştirici olan bu launcher, klasik başlama ekranlarına göre oldukça renkli ve değişik seçenekler sunar. Aynı zamanda açılış ekranları ve ana sayfalar üzerinde renk, simge ya da widgetlar isteğe göre değişkenlik gösterebilirken, kısa yol tuşları ve ikonları da kişinin zevkine göre yenilenebilir. Tüm bu değişiklikleri yaparak Android cihazınızın efektif ve etkili bir kullanıma sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Renkli temaları, farklı ikon temaları, dosya simgeleri, ilgi çekici işaretleri, şeffaflığı ve kaydırma efektleri ile fabrika ayarlarının çok daha ötesinde bir standardı tutturabilmek için Nova Launcher apk seçilebilir.

570 kez indirildi

YORUM YAZIN