Norton Mobile Security

Norton Mobile Security

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu7,5 MB
ÜreticiNortonMobile
İşletim Sistemi Android sürümü 2.3 ve üstü
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (7,5 MB)
838 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Şu sıralar mobil cihazların güvenliği için en çok tercih edilen antivirüs yazılımlarından biriside Norton Mobile Security’dir. Bu uygulamanın sahip olduğu özellikler sayesinde mobil cihazınızın güvenliğini maksimum seviyeye getirerek. Anti root, Malware, Spyware ve benzeri kötü amaçlı yazılımlara karşı korumuş olursunuz. Norton zaten halihazırda en büyük antivirüs firmalarından birisidir ve mobil cihazlar için çıkarmış olduğu bu uygulamada oldukça başarılıdır.

Norton Mobile Security uygulaması halihazırda hem iOS hem de Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda kullanılabilmektedir. Fakat özellikle Android için tasarlanan bu güvenlik uygulaması ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Fakat içerisinde yer alan diğer özellikleri aktif etmek isterseniz, ekstra bir ücret ödemeniz gerekir.

Uygulamanın kullanımı da oldukça kolaydır. Norton Mobile Security güvenlik yazılımını mobil cihazınıza yükledikten sonra kendisi otomatik olarak mobil cihazınızdaki tüm dosyaları arayacak ve bulduğu kötü amaçlı yazılımları silecektir. Bu sayede herhangi bir şekilde mobil cihazınıza virüs girmeyecektir. Bu açıdan hem ücretsiz olması hem de oldukça kaliteli bir işleve sahip olmasıyla Norton Mobile Security, en çok indirilen antivirüs uygulamaları arasında yer almaktadır.

838 kez indirildi

YORUM YAZIN