Mobile Speed Test (Android)

Lisans :Ücretsiz
Dil :İngilizce
Dosya Boyutu :3 MB
Üretici :Speedtest.net
İşletim Sistemi :Android/Android Tablet
Eklenme Tarihi :2 sene önce

İnternet kullanımında hız önemli bir unsur olarak öne çıkıyor. Cihazların hızlı ve yüksek performanslı olması, aynı zamanda bu cihazlardan alınan verimi de artırıyor. Kullanılan akıllı telefonun ya da tabletin hızı da bu noktada büyük önem taşıyor. İşte tüm bunlardan dolayı da, artık akıllı telefonunuz ve tabletiniz için hız ölçecek bir uygulamaya sahip olmanızın vakti geldi! Tıpkı bilgisayarlarınızda yaptığınız ve speedtest net sitesi üzerinden gerçekleştirdiğiniz hız ölçme testi gibi, mobil apk cihazlarınızın hızını da bu uygulamadan ölçebileceksiniz.

Mobile Speed Test uygulaması, mobil cihazlarınızın hızını ölçen ve size bu hızı bildiren bir mobil uygulamadır. Yalnızca 30 saniyenizi ayırarak mobil cihaz hız testi gerçekleştirebilirsiniz. Bağlantı hızı ölçen bu uygulama ile indirme ve yükleme (download / upload) hızını da test edebilirsiniz. Üstelik tüm bu bağlantı hızı test sonuçlarını kayıt da edebilirsiniz.

Mobile Speed Test uygulamasını günümüzde milyonlarca Android kullanıcısı büyük bir ilgi ile kullanıyor. Son derece popüler olan mobil hız testi uygulamasının genel özellikleri de şu şekilde sıralanıyor;

* Ping süreniz hakkında bilgi verilmesi

* İndirme ve yükleme hızları tespitinin yapılması

* Hız testi sonunda detaylı raporlama uygulanması

* Yapılan tüm mobil hız testlerinin arşivlenerek kayıt altına alınması

* Hız testi sonuçlarının başkaları ile paylaşılabilmesi

* Mobil hızınızın daha iyi seviyelere gelebilmesi için temel verilerin sağlanması

Mobile Speed Test (Android) indir

Ekran Görüntüleri

Kategori: Yararlı

Yorum Yazın