Messenger and Chat Lock

Lisans :Ücretsiz
Dil :İngilizce
Dosya Boyutu :3 MB
Üretici :Bunny Labs
İşletim Sistemi :Android sürümü 2.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi :3 sene önce

Messenger and Chat Lock ,Mobil akıllı telefon veya tabletiniz eğer ki Android işletim sistemi alt yapısında çalışıyorsa SMS veya mesaj tarzı yazışmalarınızı gizleyerek şifre koymanıza yardımcı ücretsiz bir uygulama.
Geçmişte WhatsApp Lock olarak bilinen uygulama temelde kullanıcıya Android sistemimizde mevcut bulunan anlık mesajlaşma programları tarafından saklı tutulan yazışmaları ve SMS’lerimizi çok kolay bir şekilde 4 haneli PIN düşünülerek vereceğimiz şifre ile mesaj gizleme yaparak güvenlik sağlama imkanı tanıyor.
Taşınabilir akıllı telefon ve tabletlerimizi daha sık kullanarak her gittiğimiz yere onları da götürüyoruz. Bazen taşınabilir olması sebebiyle dalgınlık anımıza denk gelerek unutabiliyor ya da hırsızlık olaylarının fazlalaştığı bu zamanlarda çaldırma ihtimaliyle de karşılaşabiliyoruz.Bu gibi durumları baz alırsak cihazlarda bulunan özel yazışmalarda birlikte çalınmış oluyor.Çözüm olarak Messenger and Chat Lock uygulaması devreye giriyor ve yazışmalarınızı koruma altına alıyor.
Messenger and Chat Lock desteklediği firmalar ;WhatsApp messenger, BBM, Wechat, Telgraf, Viber, HAT, Videoyla Chat, GTalk, Yahoo, Facebook, SMS, Kakao Talk messenger, Kik, Tango.

Messenger and Chat Lock indir

Ekran Görüntüleri

Kategori: Android, Güvenlik

Yorum Yazın