MediaGet

MediaGet

LisansReklam Destekli - Ücretsiz
Diltr
Dosya Boyutu656 KB
ÜreticiMediaGet
İşletim SistemiWindows (Tümü)
Eklenme Tarihi4 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (656 KB)
1223 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

MediaGet ön izlemeGeniş kütüphane kaynağı yardımıyla film, oyun ve müzik verilerini bir sürü çabuk bulmanıza yardımcı olacak MediaGet, son zamanda kullanıcı sayısını gittikçe artıran bir torrent istemcisi. Kullanışlı bir arayüzü durumda olan programla işlemler pratik ve çabuk biçimde tamamlanabiliyor.

Film, müzik, oyun ve yazılım kategorilerine boşanmış dosyaları gelişmiş filtreleme kategorileriyle hızlıca inceleyebilirsiniz . Aradığınız veri dosyalarına ulaştıktan ardından yükleme işlemi çabuk bir biçimde başlayacaktır. Yüklediğiniz uygulamaları başlatmak amaçlı MediaGet’in entegre bir video oynatıcısı yer alıyor . Bu basın oynatıcıyla artık inmekte durumda olan dosyaları çevrim içi ortamda oynatabilirsiniz. İndirdiğiniz filmleri ve müzikleri de yazılım içerisinden çalıştırabilirsiniz.

Torrent takibi yapabilen araçları yardımıyla en çabuk inen, en bir sürü rağbet gören dosyaları seçebilirsiniz. MediaGet’in içinde bir basın kütüphanesi şuanki . İndirilen basın dosyalarıyla bizzat arşivinizi oluşturarak düzenleyebiliyorsunuz. Gelişmiş arama filtresi dosyalara çabuk erişim sağlıyor. Aradığınız basın dosyalarını rahatlıkla bulup, hızlıca indirmek isterseniz MediaGet programından destek alabilirsiniz.

1223 kez indirildi

YORUM YAZIN