Little Builders (iOS)

Little Builders (iOS)

LisansÜcretli
Dilİngilizce
Dosya Boyutu76.7MB
Üreticimobile ventures mv1
İşletim SistemiiOS
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (76.7MB)
264 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Little Builders Türkçe ismi ile Küçük İnşaatçılar olan bu uygulama , 6 yaş ve altı çocuklar için hazırlanmış 3 boyutlu bir inşaat uygulamasıdır. Çocukların yaratıcı fikirlerini geliştirme adına hazırlanan Little Builders uygulaması , çeşitli animasyon ve süprizler içermektedir.
Tüm iOS platformlarında stabil olarak çalışan bu uygulama sayesinde inşaat sahasında yapılan tüm işleri yapmamıza olanak sağlıyor. İnşaat alanında bulunan Kazıcıyı kontrol etme, çimento karıştırarak duvar örme , vinç kullanabilme , patlak su borusunu onarma , çimento karıştırıcısı ile beton dökebilme , evi dizayn etme(boya , badana) ve binanın çatısını onarma gibi işlevsel özellikleri yönetme hakkını veriyor. İnşaat alanında yaptığınız her adıma dikkat etmeniz gerekiyor. Olası bir kazaya hazırlıklı olmanız lazım.

Little Builders uygulaması , kullanıcıları etkileyen animasyonlarla beslenmiş yüksek kalitede grafikler ile çocukların zorluk çekmemesi açısından basit arayüzü ile inşaatçı olmaya karar vermiş çocuklar için harika bir uygulama. Çocuğunuzun inşaat sektöründe deneyimlerini küçük yaşlarda Little Builders uygulaması ile geliştirebilirsiniz.

264 kez indirildi

YORUM YAZIN