Kilit

Kilit

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu964 KB
ÜreticiMagis Teknoloji
İşletim SistemiAndroid sürümü 2.2 ve üstü
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (964 KB)
1461 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Güvenlik uygulamaları özellikle akıllı cep telefonları ve tabletler için büyük önem taşıyor. Güvenlik uygulaması kullanmaması sebebiyle çok büyük sıkıntılar çeken pek çok kişi bulunuyor. Bu açıdan duruma baktığımızda 8 Mayıs 2013 tarihinde Magis Teknoloji tarafından üretilen Kilit uygulaması mobil cihazların güvenlik seviyelerini arttırmada oldukça etkili bir göreve sahiptir ve binlerce insan tarafından tercih edilmektedir.

Kilit güvenlik uygulaması özellikle uygulamalara erişimi sınırlandırmasıyla tercih ediliyor. Uygulamayı kullanmak için ilk olarak bir şifre oluşturuyorsunuz daha sonrasında bir güvenlik sorusu ve cevabı belirliyorsunuz. Daha sonrasında hangi uygulamalara erişimi kısıtlamak istiyorsanız onları seçiyor ve o uygulamalara erişimi kısıtlıyorsunuz. Bazı uygulamaları yada dosyaları kendinize özel hale getiriyorsunuz.

Bu uygulamada yapmanız gerekenler oldukça basit bir şekilde hazırlanmıştır. Bu kilitleme işlemlerini isterseniz, Pasif hale getirip, etkisizleştirebilir ya da Aktif hale getirip tekrar etkinleştirebilirsiniz. Bu sayede arkadaşınız ya da ailenizden bir kişi telefonunuzu aldığında size özel uygulamalara ve dosyalara, sizin izniniz olmadan erişemez. Bu açıdan hem güvenliği arttırmış olursunuz hem de özelinizi korumuş olursunuz.

1461 kez indirildi

Kilit Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. esra dedi ki:

    Bu kilit sistemi çok işime yaradı.Birinci olarak şifre belirledim ve güvenlik tedbirimi aldım.

YORUM YAZIN