Kidlogger

Lisans :Ücretsiz
Dil :İngilizce
Dosya Boyutu :901.8 KB
Üretici :Kidlogger
İşletim Sistemi :Android 2.2 ve üzeri
Eklenme Tarihi :3 sene önce

Kidlogger

Android cihazlar için geliştirilen koruma sistemleri, cihazlarımızın güvenliğini arttırmak adına yararlanabileceğimiz uygulamalardır. Bu uygulamalardan biri olan Kidlogger Android uygulanması, son zamanlarda önemli bir ilerleme ve gelişim kaydetmiştir.

Kidlogger, dolaylı bir Android güvenlik uygulaması olarak tasarlandı. Keylogger sistemiyle çalışan Kidlogger uygulaması, daha çok çocukların kullanmakta olduğu Android cihazlarda tercih ediliyor. Aileler, android Kidlogger uygulaması sayesinde çocuklarının cep telefonu ya da tabletlerde ne gibi içerikleri kullandıklarını görebilmekteler. Bu olanağa sahip olan aileler, Kidlogger sayesinde çocuklarını tehlikeli ve zararlı içeriklerden koruyabiliyorlar.

Android Kidlogger uygulamasının en önemli özelliklerinden birisi de cihazın yer bilgisini sunuyor olması. Böylece çocuklarınızı merak ettiğinizde kullandıkları cihaz aracılığıyla nerede olduklarını öğrenebileceksiniz. Bu sistem, aynı zamanda cihazların çalınması sonrasında da oldukça fayda sağlıyor.

Kidlogger indir
Kategori: Android, Güvenlik

Yazıya Yapılan Yorumlar

  1. Sevil dedi ki:

    İndirdim ve yüklendi çocuğumun neler yaptığını takip ediyorum.

Yorum Yazın