Kick the Boss 2

Kick the Boss 2

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu34 MB
ÜreticiGame Hive Corporation
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (34 MB)
753 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Akıllı telefon ya da tabletlerinde oyun oynamayı sevenler için oldukça hoş bir deneyim sunan Kick The Boss 2, bir Game Hive Corporation yapımıdır. Eğer siz de iş hayatınızda karşınıza çıkan yöneticilerden ya da patronunuzdan öç almak isterseniz, patron dövme oyunu olarak da tanımlanabilecek olan Kick The Boss 2 yapımını deneyebilirsiniz. En güzel android oyunları arasında gösterilen bu dövüş oyununda, doğrudan patronunuzu hedef tahtasına oturtarak hırpalamaya başlayabilirsiniz.

Popüler android uygulamaları ve oyunları içinde ilk sıralarda gelen bu oyun ile en eğlenceli dakikalar yaşanmaktadır. Çünkü hedefte yer alan patron yalnızca tek bir alet ile değil, pek çok özellikli silah ile yıpratılabilir. Örneğin patronu dövmek için makineli tüfek ile saldırılabilir. İsterseniz molotof kokteyli bile bu android oyunu içinde kullanılabilir.

Gençlerin yoğun ilgi gösterdiği ve storeda da Kick The Boss 2 oyna olarak aratılan bu oyun içinde 80’den fazla yer alan silah çeşidi ise sizi ihya edecektir. Üstelik her bir dövme sonucunda bonus puanlar da kazanılabilir ve bu bonus puanlar kullanılarak daha çok yeni silah alınabilir.

Kick the Boss 2 oyununda oyun içi ekipman satın alma özelliği, el bombaları ve bıçak çeşitlerinin kullanımı gibi durumlar da aktiftir. Üstelik 7 ayrı karakter ve 7 ayrı harita da bu anlamda etkilidir. Şimdi siz de patronunuzu mahvetmeye başlayın ve gerçek patronun kim olduğunu ona gösterin…

753 kez indirildi

YORUM YAZIN