JustFilter Network 1.7.10.574

Lisans :Freeware/Ücretsiz
Dil :tr
Dosya Boyutu :1.1 MB
Üretici :Musonya Yazılım
İşletim Sistemi :Windows XP/Vista/7
Eklenme Tarihi :5 sene önce

JustFilter Network 1.7.10.574 İndirİş ve ofis mekanları için geliştirilmiş harika bir yardımcıdır. Asıl görevi, işletmede mevcut olan ve SERVER’a bağlı CLIENT bilgisayarlarda giriş yapılan WEB sayfalarının içeriğini kontrol altına almaktadır. Türkiye’deki en kaliteli ve en iyi şekilde tasarlanmış WEB içerik filitre moturuna sahiptir.

Musonya yetkililerince planlanan JustFilten içerik motoru benzerlerinin aksine 3 kademelidir. 1,000,000 tane yasaklı kara listesine sahip ve 8,000 adet kelime kontrol haznesi ile muhteşem bir güvenlik sağlamaktadır. Otomatik güncelleme yetkisi ile hem kara liste hem de uygulama her zaman güncellenmektedir. İşyerleri, internet Cafe’ler, Okullar için düşünülmüş olup küçük ve orta ölçekli kurumlarda kötü ve uygunsuz içerikli internet sitelerine girilmesini önler.
Hızlı ve kolay kullanımlı bir üründür. İş verenlerin ihtiyaç duyduğu bir üründür. Internet cafe’lerdeki yasal sorumluluğun yerine getirilmesine ve dolayısıyle cafe’lerde olumsuz etkilerin azaltılmasına yardımcı olacak bir üründür.

JustFilter Network 1.7.10.574 indir

Yorum Yazın