Java

Java

LisansÜcretsiz
Diltr
Dosya Boyutu28.4 MB
ÜreticiOracle
İşletim SistemiWin8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (28.4 MB)
1437 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Java uygulaması

Java günümüzde her bilgisayarda güncel olarak bulunması gereken üçüncü parti bir programdır. Eğer Java bilgisayarınızda yüklü ve güncel ise Java tabanlı uygulamaları sorunsuz bir şekilde yükleyebilir ve çalıştırabilirsiniz.

Ancak Java tarayıcılarda kullanılan Javascript ile aynı şey değildir. Java bilgisayarınızda yüklü değilse birçok uygulama ve web sitesi düzgün çalışmayacaktır.

Java sayesinde çoklu oyunları sorunsuzsa oynayabilir, internet hesaplamaları yapabilir, resim gönderebilir ve daha birçok şey yapabilirsiniz. Güvenilirlik ve kararlılık için Java’yı kullanmalısınız.

Java’nın eski adı ise Oak’tır. Java, Sun Microsystems mühendislerinden olan James Gosling tarafından yaratılmıştır. Günümüzde hemen hemen bütün web sitelerinde kullanılması ise yazılımcıları Java dilini öğrenmeye teşvik ediyor.

Java Runtime Environment günümüzde artık teknolojinin bir parçası haline geldi o kadar ki kullanmış olduğumuz her cihazda örneğin; cep telefonu, yazıcı, araç navigasyonu, kamera sistemleri, ofis yazılımları ve pek çok sayamadığım cihazlarda Java kullanılıyor.

Java programını ücretsiz aygıtınıza indirip kurulum da hiç bir problem yaşamadan rahatlıkla Java isteyen uygulamaları çalıştırabilirsiniz.

1437 kez indirildi

Java Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. servet dedi ki:

    javayı indirdikten sonra oyunu ancak açabildim :)
    ohhh be dünya varmış .

YORUM YAZIN