IOS 8 Lock Screen

IOS 8 Lock Screen

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu866 KB
ÜreticiSydneyApps
İşletim SistemiAndroid/Android Tablet
Eklenme Tarihi2 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (866 KB)
1247 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Akıllı telefon ve tablet piyasasında işletim sistemlerinin kendilerine has olan görünümleri pek çok açıdan önem arz eder. IOS 8 Lock Screen de bu açıdan düşünülen bir görüntü uygulamasıdır. Android işletim sistemli cihazlarda IOS 8 görüntüsünün yansıtılabilmesi için geliştirilen bu uygulama ise, popüler bir işletim sistemi olan ve Apple tarafından geliştirilen IOS 8’in ekran görüntüsünün Android cihazlara kazandırılmasını sağlar.

Uygulamanın en çok dikkat çeken yönü, tamamen ücretsiz bir hizmetin verilmesi… Uygulamanın cihaza indirilmesinin ardından ise, akıllı telefona ya da tablet cihaza İOS 8 görüntüsü kazandırılmış oluyor. Bu şekilde de Apple kullanımı hissi verilmiş olurken, bir takım alışkanlıklarınızın da değiştirilmesi gündeme geliyor. Örneğin kullanıcılar, tıpkı iPhone’larda olduğu gibi, Android cihazlarının tuş kilidini açarken parmakları ile imleci sağa kaydırmak zorundalar. Eğer kod ile cihaz açılıyor ise, sağa kaydırmanın ardından karşınıza bir de kod ekranı geliyor.

Kişiselleştirme uygulamaları arasında önde gelen bu yazılım, kullanıcıların cihazlarına istedikleri görünümü vermelerinde de oldukça eken bir program olarak kendini gösteriyor.

1247 kez indirildi

YORUM YAZIN