Internet Download Manager

Lisans :Deneme
Dil :tr
Dosya Boyutu :5.5 MB
Üretici :Tonec Inc
İşletim Sistemi :Windows XP/Vista/7
Eklenme Tarihi :4 sene önce

Internet Download Manager  İndirInternet Download Manager (IDM) ile indirme prosedürlerinizi beş katına kadar hızlandırabilir, yarım kalan prosedürlere devam edebilir ya da indirme prosedürü uygulamaylayabilirsiniz. Herhangi bir nedenden dolayı oluşan nettilerle akıllı devam etme özelliği ile kaldığı yerden devam edebilmektedir. IDM, basit kullanıcı arayüzü ve bütün tarayıcılarla entegre çalışmasıyla en tanınmış indirme yöneticisi olmuştur.

Internet Download Manager, diğer indirme yöneticilerinin aksine indirme prosedürü sırasında indirilen dosyayı hareketli olarak bölümlere ayırır ve bağlantı kopması yaşanmadan indirme prosedürünü sonlandırır.

Proxy serverları, ftp ve httpd protokolleri destekler, firewalleri aşabilir, tekrar yönlendirmeleri izler, çerezleri kaydeder, isterseniz server girişi yapar. Internet Download Manager; Internet Explorer, Opera, Firefox, Avant Browser, Google Chrome gibi tanınmış bütün tarayıcılardaki indirilme prosedürlerinde kendiliğinden devreye girmektedir.

Internete Download Manager’in diğer özelliklerini sayacak olursak; Türkçe dil desteği, zip dosyalarını indirmeden önizleme, download prosedürleri için kategorizasyon özelliği, https desteği, tasarlanmış virüs koruması… IDM artık Windows 8 üzerinde de çalışıyor ve tanınmış video sitelerinden basitçe video indirebiliyor.

Internet Download Manager indir

Yorum Yazın