HWiNFO

Lisans :Ücretsiz
Dil :en
Dosya Boyutu :2 MB
Üretici :REALiX Corp.
İşletim Sistemi :Windows XP / Vista / 7
Eklenme Tarihi :4 sene önce

HWiNFOHWiNFO aracı bilgisayarınızdaki ana bileşenler ile alakalı size ayrıntılı açıklamaları şık ve hoş bir arayüz üzerinde sunan, donanımlarınızdaki mevcut bilgilere basit ve çok çabuk bir biçimde erişmenize yardımcı olan kullanımı kolay ücret talebi bulunmayan bir yazılımdır. Bu yazılım, bilgisayarınızın işlemcisi, anakartıekran kartı ve öteki bileşenler ile alakalı malumat alabilirsiniz. Bu yazılım, bilgisayarınızdaki bütün aygıtları ve bileşenleri tarama yaparak kullanıcıya rapor olarak sunar.

HWiNFO yardımıyla anakart, işlemci tarzı bileşenler ile alakalı model, marka ve üretici şirket vb. detaylara ulaşabilirsiniz. Bilhassa işletim sisteminizin kurulumunu yaptıktan sonra karşılaşabileceğiniz soru işaretli yani hatalı başka bir deyişle tanımlanmayan uygulamaların ne olduğunu anlayacaksınız. Sonra sisteminizde oluşan sual işaretli başka bir deyişle tanımlanamayan bileşenlerin neler olduklarını öğrenebilirsiniz.

Mevcut bilgisayarınızın RAM boyutunu öğrenmek mi istiyor veya ekran kartınız hangi marka ve model diye aklınızdan geçiriyorsanız! Bu yazılımı kurduktan sonra aklınızdaki bütün soru işaretlerine cevap bulabileceksiniz.

HWiNFO indir
Kategori: Sistem bilgisi

Yorum Yazın