Hotspot Shield VPN

Hotspot Shield VPN

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu2.4 MB
ÜreticiAnchorFree
İşletim SistemiAndroid 2.0 - 4.2 Arası
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (2.4 MB)
799 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Adsız

İnternet, çağın en gerekli teknolojisi olarak lanse edilse de bazı güvenlik zafiyetleri doğurduğu aşikâr. İnternette gezinirken güvenliğini sağlamak son derece önem arz ediyor. Bilgisayarlar için geliştirilen güçlü koruma ağları, söz konusu güvenliği bir nebze olsun sağlasa da mobil cihazlar için aynı şeyi söylemek şuan için mümkün görünmüyor.

Mobil teknolojisinin gelişmekte olan bir sisteme sahip olması, güvenlik konusunda bazı eksiklerin meydana gelmesine neden oluyor. Özellikle Android ve iOS sistemler için üretilen güvenlik uygulamalarının son zamanlarda büyük rağbet görmesi de tamamen bundan kaynaklanıyor.

Android cihazınızı güvenli bir mekanizma ile korumak istemez misiniz? Bunun için özel olarak geliştirilen Hotspot Shield VPN Android uygulaması sayesinde internette rahatça gezinebileceksiniz. Ayrıca yasaklanmış veya engellenmiş sitelere de Hotspot Shield VPN uygulaması ile kolayca erişebilirsiniz.

Andorid Hotspot Shield VPN mobil uygulaması, kişisel bilgilerinizin gizlenmesi konusunda son derece yararlı bir uygulama olarak dikkat çekmekte. Android güvenlik uygulamaları arasında en prestijli sistemlerden biri olması, bu uygulamayı çok daha özel kılıyor.

799 kez indirildi

YORUM YAZIN