Hack Ex

Hack Ex

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu17 MB
ÜreticiByeline
İşletim SistemiAndroid sürümü 3.0 ve üzeri
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir (17 MB)
1506 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Mobil cihazlar için üretilen oldukça ilginç ve bir o kadar dikkat çeken oyunlar vardır. Bu oyunlardan biriside kuşkusuz Hack Ex’tir. Standart zekâ oyunlarının dışına çıkan bu oyunda yapmanız gereken bir Hacker olmaktır. Yanlış duymadınız bu oyunda bir Hacker olup, sizin gibi oyunu oynayan diğer insanların cihazlarını hacklemeniz gerekecektir ve bu o kadar kolay olmayacaktır.

Bir kişiyi hacklemek istediğiniz ilk olarak kendi seviyenizin karşıdakinden daha üstün seviyede olması gerekmektedir. Ayrıca oyunda dikkat çeken bir diğer kısımda her cihazın birbiriyle olan bağlantısıdır. Örneğin bir bilgisayarı hacklemek için ilk olarak o kişiye ait cep telefonunu hacklemek işinizi çok daha kolay hale getirecek ve bu sayede çok daha hızlı bir şekilde karşınızdaki kişiyi hackleyebilirsiniz.

Hack Ex android oyunu ücretsiz olarak indirilebilmektedir. Oyun online bir zekâ oyunu olduğu için çok daha fazla dikkat çekmektedir. Ayrıca kendi cihazlarınızın savunmasını da sürekli arttırmanız gerekmektedir. İnsanlar sizi hackleyemediklerinde giderek ünlenecek ve herkes tarafından takdir gören bir hacker olacaksınız.

1506 kez indirildi

YORUM YAZIN