GTA 5

GTA 5

LisansDemo
Dilen
Dosya Boyutu
ÜreticiRockstar Games
İşletim SistemiWindows
Eklenme Tarihi3 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir ()
6924 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 puanlar, ortalama: 1,50 puan, toplam 5)
Loading...

gta 5 demoSEAWAYS ile denize atlayıp diğer adayı bulmak için saatlerimizi harcadığımız GTA Vice City oyununun en son ve en gerçekçi bir hayat simulasyonu oyunu. GTA ile Vice City sürümünde tanışan arkadaşlar bile bu sürümlerin farklarını anlatamazlar.GTA 5 Demo  sürümü ile eski tadı verip veremeyeceğinin kıyaslamasını yapabilirsiniz.

Tommy Vercetti ile Malibu’yu basıp bütün adamlarını öldürdüğümüz, bize oyun başında uyarılarda bulunan gözlüklü avukat, albayın seksi ve mini etekli kızı ve kimsenin hiç unutamayacağı, hatırladıkça stres bastıran o inşaatta ki helikopter görevi. Bunlar ne kadar eskide kaldı değil mi?

Grand Theft Auto 5’in özelliklerini, oynanışını elbette sayamayız, saymakla bitiremeyiz. Ancak bu da FIFA – PES serisi gibi ilk önce konsollara çıkıp daha sonra PC için senkronize ediliyor. GTA 4’te bütün herkesin yaşadığı teknik sorunlar bakalım bu seride olacak mı?

San Andreas serisinde patlayan San Andreas Multiplayer ve Multi Theft Auto furyası halen son hızıyla devam etmekte. GTA 4 sürümünde de ortaya atılan multiplayer özelliği satın alınarak oynanan bir özellikti. Acaba bizi GTA 5’te neler bekliyor?

6924 kez indirildi

YORUM YAZIN